Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Piedāvā iespēju tikt uz talku Stāmerienā (papildināts) 7

Stāmerienas pagasta pārvalde piedāvā iespēju tikt ar autobusu no Gulbenes pilsētas un atpakaļ visiem, kuri vēlas piedalīties talkā.

Aicinām pieteikties līdz 22. janvāra pulksten 12.00 pa tālruni 26557582, informē Gulbenes novada pašvaldības aģentūra „Gulbenes tūrisma un kultūrvēsturiskā mantojuma centrs.


Jau rakstīts, ka Gulbenes novada pašvaldības aģentūra „Gulbenes tūrisma un kultūrvēsturiskā mantojuma centrs” un Stāmerienas pagasta pārvalde Stāmerienā organizē talku.

"Aicinām visus interesentus 23.janvārī pulksten 10.00 (pulcēšanās pie informācijas centra "Stāmeriena) piedalīties talkā, lai sakoptu Stāmerienas ezera krastu, kā arī gar ezera krastu nopļautu niedres. Dodoties uz talku, ņemiet līdzi siltus darba cimdus un saģērbieties atbilstoši laika apstākļiem. Būtu labi, ja iespēju robežās līdzi varētu paņem izkapti, krūmgriezi vai zāģi," aicina Marta Ludborža.

Talka notiks, ņemot vērā laika apstākļus – ja termometra stabiņš rādīs līdz – 15 grādiem, tad aktīvi darbosimies, ja vairāk par -15 grādiem, pārcelsim talku uz citu reizi!

Čaklos talkotājus pēc labi padarīta darba cienās ar gardām, siltām pusdienām. Uz tikšanos talkā!

Pievieno komentāru

Komentāri 7

KELLIJA

O! Jau iepriekš liels paldies tiem, kas palīdzēs sakopt manu bērnu dienu pusi!!!

pirms 4 gadiem, 2016.01.18 13:46

Optimists

Vajadzētu takas rīkot katru mēnesi, lai beidzot sakoptu Stāmerienas pils parku. Tur saauguši tādi brikšņi, ka sirds sāp skatīties.Ko tad tie tūristi brauks skatīties?Pils drupas un necaurbrienamu parku?

pirms 4 gadiem, 2016.01.18 14:05

aa

Priekš kam talku...tajā stāmerienā tak nav ko redzēt.pat bērnu laukums nav tikai skolā un skolniekiem...

pirms 4 gadiem, 2016.01.18 15:38

ess

Rotaļu laukums pie skolas ir publiski pieejams jebkuram interesentam, tāpēc nevajag runāt to, ko nezināt..

pirms 4 gadiem, 2016.01.20 13:27

achtung

Katram zemes pleķim ir īpašnieks,tas lai arī kopj savu teritoriju.Vai lai algo strādniekus. Ļeņina subotņiku laiks ir pagājis.

pirms 4 gadiem, 2016.01.18 15:45

Achtung_2

Ampampiņ, ezers ir zemes pleķis?! Tas kādam pieder privāti? Tas ir viens no retajiem ezeriem Gulbenes apkārtnē, pie kura brīvi var piekļūt jebkurš. Paskaties, cik vasarā ik dienu tur ir mašīnu un atpūtnieku! Tad varbūt kaut ko var arī izdarīt kopējas lietas labā, nevis tikai gaidīt, kad citi pienesīs gatavu uz paplātes?

pirms 4 gadiem, 2016.01.18 19:21

patriots

Tāpēc jau pagasts aicina cilvēkus, jo pats ar saviem spēkiem un līdzekļiem nespēj sakopt sev piederošo teritoriju, bet privātie, krasti vairāk vai mazāk ir sakopti.

pirms 4 gadiem, 2016.01.20 13:29

Vietējās ziņas