Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Piedāvā jaunus e – pakalpojumus

Kopš augusta sākuma ir pieejami jauni Valsts sociālās apdrošināšanas aģentūras e - pakalpojumi. Par to informē aģentūras preses sekretāre Edīte Olupe.

E.Olupe skaidro, ka ir izstrādāti pakalpojumi „Informācija par ieturēto ienākuma nodokli” un „Informācija par izmaksai nosūtīto pensiju/pabalstu/atlīdzību”, bet pašu spēkiem aģentūra ir izstrādājusi e-pakalpojumu „Informācija par prognozējamo vecuma pensijas apmēru”.


Aģentūras Madonas reģionālās nodaļas Gulbenes klientu apkalpošanas centra vadošā inspektore Inese Zelča “Dzirkstelei” stāsta, ka šie e – pakalpojumi ir pieejami portālā “www.latvija.lv”. Tiesa, lai tos saņemtu, ir nepieciešams e – paraksts vai jābūt pieslēgtai internetbankai, vai arī jābūt Mobilā ID lietotājam. Labklājības ministrijas Sociālās apdrošināšanas departamenta direktore Jana Muižniece uzskata, ka šis ir ļoti ērts informācijas iegūšanas veids, jo pakalpojumu var saņemt ātri, neapmeklējot aģentūras nodaļu. Savukārt I.Zelča “Dzirkstelei” saka, ka kopumā iedzīvotāji maz izmanto e – pakalpojumus. “Ja viņi vēlas kaut ko uzzināt vai noskaidrot, tad parasti vēršas klientu apkalpošanas centrā pie inspektoriem un sev interesējošo jautājumu arī noskaidro, jo katrs izskatāmais gadījums ir individuāls.”

Pievieno komentāru

Vietējās ziņas