Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Piedāvā koģenerācijas siltumu 5

Liepājas SIA "Sileko" piedāvā Gulbenes novada domei parakstīt nodoma protokolu, kas faktiski garantētu, ka nākotnē iedzīvotāji no šīs firmas Stradu pagasta Šķieneros pirks koģenerācijas stacijas saražoto siltumenerģijas pārpalikumu.

Viņu piedāvātā cena - viena megavatstunda siltuma par 11 latiem. Tādējādi tā būtu alternatīva SIA "Gulbenes energo" līdzšinējam piedāvājumam. Saskaņā ar pašvaldībā apstiprinātajiem maksas pakalpojumiem Šķieneros iedzīvotājiem viena megavatstunda siltuma maksā 31,01 latus. Kā zināms, pagaidām pašvaldība ir starpniece šā pakalpojuma sniegšanā iedzīvotājiem.


SIA "Sileko" piedāvājumu deputāti 21.septembrī apsprieda tautsaimniecības komitejas sēdē. Balsojums bija neizšķirts. Diskusijas turpinājās arī novada domes sēdē. Tautsaimniecības komitejas vadītājs Guntis Blūms novada domes sēdē deputātus aicināja padomāt un balsot par Nodomu protokola slēgšanu.

 

Novada domes Tehniskās nodaļas speciālists Jānis Šmoteks klātesošajiem paskaidroja, ka Nodomu protokols ir nepieciešams, lai uzņēmums varētu dabūt kvotas un startēt Eiropas finansētajā projektā uz koģenerācijas stacijas izbūvi. Deputāti nobalsoja slēgt ar SIA "Sileko" Nodomu protokolu.

Pievieno komentāru

Komentāri 5

vovo

Tā firma jau droši irLiepāju piesildījusi,kad tagad jāķeras Gulbenes nov. klāt.

pirms 8 gadiem, 2011.10.21 14:46

lūko

Galīgi nepārdomāts lēmums no domes puses. Mēs, Šķieneros, laikam vienmēr būsim ķīlnieki privātajiem un tagad jau dome palīdz mūs gremdēt.

pirms 8 gadiem, 2011.10.20 11:53

kukū

Apakšā zem šī uzņēmuma stāv cilvēki, kam interesē tikai ES nauda.

pirms 8 gadiem, 2011.10.19 21:27

Hei

NU atkal būs podi,sākumā sola pārpalikumu par zemu cenu,pēc tam būs tā,ka pāri tomēr nekas nepaliks,jo lūk paaugstināsies gāzei vai malkai ,atkritumiem nu ar ko tur ražos to enerģiju cenas vai pvni , nebūs ko pirkt pa lēto,bet SILEKO jau būs norušinājis visu EIRPOAS naudu savā kabātā ,kam vajag šito te visu tikai ,lai uzrādītu cik būs siltuma pircēju no SILEKO .Te ož tāpat kā pie Gulbenes slimnīcas,kad vajag naudu ,tad nu projekti,kad ir jādod ko tautai,tad tik sākās tēma "tūdaliņ tāgadiņ".Nevajag bāzties nekur labojiet savu bāzi paši bez EIROPAS.

pirms 8 gadiem, 2011.10.19 19:54

Vietējās ziņas