Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Piedāvā nomāt zemi sakņu dārziem pilsētā

Gulbenes pilsētas pārvalde novada pašvaldības mājaslapā informē, ka tiek aktualizēta pašvaldības īpašumā esošo sakņu dārzu nomas uzskaite. Rezultātā ir noslēgti un atjaunoti nomas līgumi, kā arī tiek apzinātas brīvās teritorijas sakņu dārzu nomai.

Pilsētas pārvalde piedāvā nomāt zemi sakņu dārziem šādās adresēs: Dzirnavu iela 5a, Krasta iela 23a, Litenes iela 31, Litenes iela 41, Robežu iela 33, Tilta iela 20, Tilta iela 30, Tilta iela 32, Tilta iela 34, Upes iela 1c, Viestura iela 26, Viestura iela 43a un Ziemeļu iela 20.

Pilsētas pārvalde par zemi sakņu dārza vajadzībām aicina sazināties ar pilsētas pārvaldes ne­kustamo īpašumu pārvaldnieku Kasparu Rakstiņu pa tālruni 25728123 vai klātie­nē Ābeļu ielā 2, Gulbenē, 110.kabinetā.

Pievieno komentāru

Vietējās ziņas