Piedāvās citu dzīvojamo platību 1

Ābeļu ielas 5.nama iedzīvotājam, kurš mitinās neprivatizētā dzīvoklī un jau ilgu laiku iztiek bez tualetes, Gulbenes pilsētas pārvalde plāno ierādīt citu dzīvojamo platību, jo pašvaldībai ir iecere šim mājoklim noņemt dzīvojamās telpas statusu. Pārējie šīs mājas iedzīvotāji savus mājokļus savulaik ir privatizējuši.

Dzīvoklī ir viena istaba, virtuve un gaitenis. Saglabājot pašreizējo telpu izvietojumu, tualeti šim dzīvoklim neesot bijis iespējams ne iebūvēt, ne piebūvēt. Savulaik vīrietis izmantojis sauso tualeti, kas atradusies pagalmā aiz malkas šķūņa, bet tad šķūnis un arī tualete nojaukta.

 

Pašvaldībai labu gribot, jauna sausā tualete pavisam nesen ierīkota nama pagalmā, bet to nācies nojaukt, jo sākuši protestēt blakus esošās daudzstāvu dzīvojamās ēkas iedzīvotāji.

 

Jau rakstījām, ka no viņu dzīvokļu logiem tualete bijusi redzama, taču tā neesot atradusies tuvāk par desmit metriem. Pēc dzīvojamās telpas statusa noņemšanas, kā stāsta O.Lucāns, atbrīvoto mājokli varētu pievienot kādam kaimiņos esošam dzīvoklim vai arī piedāvāt kādam uzņēmumam biroja vajadzībām. Tādējādi mainītos telpu izmantojums un, pārbūvējot dzīvoklī esošo virtuvi vai gaiteni, būtu iespējams iekārtot arī tualeti.

Pievieno komentāru

Komentāri 1

Vietējās ziņas