Piemiņas dienā Gulbenes dzelzceļa stacijā pulcējas gandrīz 100 cilvēku 3

Šodien, 25.martā, Komunistiskā genocīda upuru piemiņas dienā Gulbenes dzelzceļa stcijā uz atceres brīdi pulcējās gandrīz 100 cilvēku - politiski represētie, pilsētas domes pārstāvji, nevalstisko organizāciju dalībnieki un citi labas gribas cilvēki.

Klātesošie ar klusuma brīdi godināja upuru piemiņu. Atceroties savu radu un draugu sūro likteni, godājot bojā gājušos, pie piemiņas akmens sagūla ziedi. Šajā baltajā, sniegotajā dienā atmiņas bija skumjas, bet domas par šodienu un Latvijas nākotni - cerīgas un gaišas.

Pievieno komentāru

Komentāri 3

urbim

Nu nezinu gan, vai pilsētā tēvi mainījušies, vai??? Stepanova k-gs divās bildēs ļoti labi redzams...

pirms 12 gadiem, 2008.03.26 13:42

gulbis

Nu, urbi, reali parecu pa tevi, tu uciks laikam esi vai kads no slavnajiem Gulbenes teviem, kas savus berniem nepazist, ka tikai kadam uzvelt atbildibu. Nu i audzini, kas tad liedz!

pirms 12 gadiem, 2008.03.25 18:09

urbis

Nu, pirmkārt, Dzirkstelē pirms Lieldienām kaut kā neredzēju, ka šāds pasākums būs, vismaz e-versijā ne. Bez tam, fotogrāfijās kaut kā neredzu tos pilsētas domes pārstāvjus, varbūt nav kadrā. Neredzu arī jaunāku cilvēku sejas, izņemot militāristus, ko tad runāt par kaut kādu patriotisko audzināšanu? Varbūt Jūsu laikraksts varētu izdarīt kādu aptauju skolās 11.,12. klašu audzēkņu vidū par to, kas ir 25.marts, kāpēc tā ir kaut kāda atceres diena?

pirms 12 gadiem, 2008.03.25 15:53

Vietējās ziņas