Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Pieņem vairākus būtiskus lēmumus

Gulbenes novada domes 28.februāra sēdē deputāti izskatīja kopumā 45 jautājumus. Deputāti nolēma piešķirt pašvaldības Atzinības rakstu trim Gulbenes mūzikas mūzikas pedagoģēm - Sarmītei Semjonovai, Dairai Karolei par ilggadēju pedagoģisko darbu un iesaistīšanos sabiedriskajās aktivitātēs un Lidijai Musajevai arī par viņas audzēkņu sasniegumiem valsts un starptautiskajos konkursos.

Bez diskusijas vienbalsīgi deputāti ar 15.aprīli Gulbenes sporta skolas direktora amatā apstiprināja Māri Čakaru, nosakot 535 latu mēnešalgu līdz nodokļu nomaksai. Savukārt Gulbenes sporta centra direktoram Ziedonim Lazdiņam palielināja mēnešalgu līdz 790 latiem, sākot ar 1.martu.  

Deputāti arī nolēma, ka ir jāparaksta līgums ar akciju sabiedrību „Latvijas Valsts radio un televīzijas centrs" par dalību Riropas Savienības fondu līdzfinansētajā projektā „Nākamās paaudzes elektronisko sakaru tīklu attīstība lauku reģionos", kas palīdzēs piesaistīt novadam investīcijas 360 tūkstošu latu apmērā, lai uzlabotu interneta pieejamību Beļavā, Lejasciemā un Strados.

 

Tāpat Gulbenes novada dome nodos valstij bez atlīdzības 0,31 hektārus savas zemes, lai varētu konkrētā vietā iztaisnot Gulbenes-Rēzeknes ceļu tā rekonstrukcijas gaitā. Arī par to nobalsojuši deputāti.

 

Ar 1.aprīli Sveķu speciālās internātpamatskolas nosaukumā vairs nebūs vārda diskriminējošā "speciālā".

Pievieno komentāru

Vietējās ziņas