Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Pieņems projektu iesniegumus

Lauku atbalsta dienests informē, ka no 19.augusta līdz 17.septembrim notiks 14.kārtas projektu iesniegumu pieņemšana tikai no lauku saimniecībām Eiropas fondu atbalstītajā pasākumā „Lauku saimniecību modernizācija". Uz atbalstu var pretendēt juridiska vai fiziska persona, kas ražo neapstrādātus lauksaimniecības produktus, izņemot zivsaimniecības produktu ražotājus, kā arī istabas un tādu dzīvnieku audzēšanu, uz kuriem neattiecas Ciltsdarba un dzīvnieku audzēšanas likums. Publiskais finansējums 14.kārtai ir 8 340 000 latu.

Gulbenes lauku attīstības speciāliste Aija Supe skaidro, ka uz atbalstu var pretendēt, ja zemnieks vēlas iegādāties graudaugu, eļļas augu, šķiedraugu novākšanas pašgājējtehniku, kartupeļu, augļu un dārzeņu novākšanas tehniku, piekabināmas vai uzkarināmas zāles lopbarības preses, ietinējus lopkopības saimniecībām, pašgājējus vai traktoram piekabināmus vai uzkarināmus zāles lopbarības zaļās masas smalcinātājus un savācējpiekabes lopbarības novākšanai no lauka lopkopības saimniecībām, kūtsmēslu krātuvju un kautuvju stacionārās mehanizācijas iekārtas, piena dzesēšanas iekārtas, ja projekta iesniegšanas dienā saimniecībai ir no 15 līdz 50 govīm un nav saņemts atbalsts šādu iekārtu iegādei, kā arī jaunu kūtsmēslu krātuvju un kautuvju būvniecībai, esošo kūtsmēslu krātuvju un kautuvju rekonstrukcijai un nepieciešamo būvmateriālu iegādei.
 

Pievieno komentāru

Vietējās ziņas