"Pienenīte" piedāvā arī kulinārijas izstrādājumus 11

SIA "Lejaskrāces" paplašina savu darbību. Tagad līdztekus garšīgajām "Pienenītes" kūkām gulbeniešiem būs iespēja nobaudīt arī kulinārijas izstrādājumus.

Jaunajā veikalā, kas atrodas turpat līdzās kafejnīcai "Pienenīte", gulbenieši varēs iegādāties dažādus salātus, kā arī gaļas izstrādājumus. Īpašnieki Gunta un Arnis Zači norāda, ka kulinārijas izstrādājumi būs pašu gatavoti.

 

"Tas ir tas, ko esmu mācījusies un visu mūžu arī esmu darījusi," saka Gunta Zača.

 

"Šī niša Gulbenē varbūt arī ir diezgan piepildīta, taču katrs mēs tomēr ar kaut ko atšķiramies. Tāpat kā atšķiras mūsu konditoreja, arī kulinārijā centīsimies piedāvāt kaut ko nedaudz citādāku," saka A.Začs.

 

G.Zača piebilst, ka ar laiku arī kafejnīcā klientiem varētu tikt piedāvāta iespēja ieēst zupu vai salātus.

Veikalā līdzās kulinārijas izstrādājumiem būs nopērkama arī cita produkcija.

 

"Sadarbosimies ar dažādiem gaļas kombinātiem un piedāvāsim viņu produkciju. Šeit varēs iegādāties arī "Liepkalnu" maizi, kā arī vietējo zemnieku dārzeņus," stāsta G.Zača.

 

Jaunas ražošanas attīstīšana, protams, prasa lielus ieguldījumus, tādēļ īpašnieki priecājas, ka savas ieceres īstenošanai ir guvuši atbalstu no bankas. G. un A.Zači atzīst, ka nevar jau zināt, vai paplašināt darbību šobrīd ir bijis pareizi vai nepareizi, iekams tas nav pamēģināts.

 

"Ja kaut kas tomēr neizdodas, nav jāapstājas. Ir iespēja izdomāt kaut ko jaunu un turpināt strādāt. Šī ražošana ir iesākta, bet padomā ir jau arī jaunas idejas, apstāties mēs negrasāmies," atklāj īpašnieki.

Pievieno komentāru

Komentāri 11

miilaa oga.

Kaa parasti Guntas un Arna lielaa muuldeesana,vini tikai ruuaat maak,lielaa kulinaare vai vina ko vispaar sajeedz kautko no kulinaarijas!!! cilveekus kas pie vinas straadaa gan maak cakareet kaa mazos eziisus...

pirms 9 gadiem, 2011.02.24 19:07

miilaa oga.

Kaa parasti Guntas un Arna lielaa muuldeesana,vini tikai ruuaat maak,lielaa kulinaare vai vina ko vispaar sajeedz kautko no kulinaarijas!!! cilveekus kas pie vinas straadaa gan maak cakareet kaa mazos eziisus...

pirms 9 gadiem, 2011.02.24 19:06

arī cūka garšo.

es un daudzi mani draugi arī pirktu īstu asinsdesu ,aknudesu,sardeli un citas gardas lietas,bet pagaidām veikalos un gadatirgos ir nopērkama tikai sālīta ūdensdesa,un ar nirītsāļiem piesūcināti kūpinājumi,kas garšo pēc sūda...

pirms 10 gadiem, 2009.12.21 18:49

ruksis

Piekrītu Bitei!
Piemēram.. pirktu izsālītu, ķiplokotu un pēc lauku māju tradīcijām žāvētu speķīti, cauraudzīti, tādu, kas nesāk glumēt un pelēt un var leduskapī droši turēt pusgadu, kā arī īstas putraimdesas. Tas droši nebūtu lēts prieks, bet tomēr... ja tikai zinātu kur var nopirkt! Un bez kases aparāta (jā, jo bagāts zemnieks - bagāta valsts!)!!! Muldēšanu par nevienlīdzīgu konkurenci, kas rastos lieltirgotājiem un ka visiem jāmaksā nodokļi - labāk nevajag!!!
Šito mantu sāk novērtēt, ja kādu laiku esi prom no tā visa un vegetotie un pārsālītie izstrādājumi no gaļas ( kurai jāliek klāt garšas pastiprinātāji , lai vispār pēc gaļas garšotu) sāk piegriezties.
Tikai... var jau teikt ka mums nav pirkspējas , bet tādu labumu nav arī Rīgas centrāltirgū , tā kā .. ar ierēdņu svētību un zemo pakalpību normālas pārtikas aprite ir iznīcināta.

pirms 10 gadiem, 2009.12.21 12:59

Bildē jau izskatās forši,kas to zin kā ar garšu, jo maz ir Gulbenē pavāru ar izteiktu garšas izjūtu.Tad sāls par maz ,tād par daudz,tad viss sliktais briesmīgi uzlabots ar Vegetu, ka visas kotletes un ruletes iegūst vienotu garšu bez individualitātes garšā un smaržā, kā piemēras Elvi veikals.

pirms 10 gadiem, 2009.12.21 10:04

Bite

Ir patīkami, ja kaut kas parādās no jauna. Tomēr paliek galvenais jautājums - produkcijas kvalitāte. Piesardzību rada tas, ka notiks sadarbība ar gaļas kombinātiem, kur masveida produkcija veselībai nav ieteicama. Sen jau gaidām kaut nelielu veikaliņu, kur būtu dabiski audzēta un mājražošanā kvalitatīvi sagatavota produkcija.

Būtu lieliski, ja īpašnieki savu darbību pavērstu šādā virzienā. Pircēju tad netrūktu. Vēlu sekmes!

pirms 10 gadiem, 2009.12.21 09:30

:)

Ļoti,ļoti patīkama ziņa.
Lai veicas!
Pienenīte sen bija pelnījusi lielākas telpas.

pirms 10 gadiem, 2009.12.19 10:02

***************

Vajag klausīties Gulbenes ziņas, tur skaidri, gaiši pateica, ka 18.12.2009. - atver.

pirms 10 gadiem, 2009.12.18 21:18

?

Tā arī no raksta nesapratu - veikals jau strādā, vai ne? Bilde pielikta - tad jau it kā strādā, bet virsraksts ir nākotnes formā... :(

pirms 10 gadiem, 2009.12.18 21:06

Vietējās ziņas