Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Pieprasījums IR - piedāvājums BŪS 5

“Cienījamie “dzirkstele.lv” lasītāji/lietotāji, pēc neatlaidīga jūsu lūguma mūsu redakcijā ir nolemts par noteiktu samaksu ieviest maksas pakalpojumu neērto komentāru dzēšanai portālā. Parastam iedzīvotājam tas maksās lētāk, bet neparastam (piemēram, amatpersonām, uzņēmējiem, politiķiem) – dārgāk. Ar mūsu cenrādi tuvāk var iepazīties redakcijā,” informē portāla “dzirkstele.lv” redaktore Tamāra Ulase.

Viņa piebilst, ka pirmās šo iespēju jau ir izmantojušas bufetčicas Edita un Anita, kas tiek vainotas pārvietojamās “točkas” turēšanā, un kāds policists, kas viņas visu laiku it kā esot “piesedzis”. Neatteicām sniegt maksas pakalpojumu arī “Raganiņām”, uz kurām dažai labai it kā esot “zobs”.

“Pie mums vērsās arī kāds saniknots politiķis, kura kailfoto un telefonsarunas it kā “noplūdušas” no viņa mobilā tālruņa, un tas viss apspriests “dzirkstele.lv” forumā. Mēs, protams, izpalīdzējām, jo saņēmām ievērojamu naudas balvu, kas pārsniedz mūsu pieticīgā cenrāža “griestus”,” stāsta T.Ulase.

Daudziem noteikti ir radies jautājums, kāpēc “dzirkstelieši” tā pēkšņi ir “pārgriezuši kažoku uz otru pusi” un kļuvuši tik saprotoši, tik pieejami un tik elastīgi.

“Atbilde ir vienkārša. Tuvojas vēlēšanas. Mūsu redaktore kandidē. Viņas partijai “Dzirkstelīte” ir vajadzīgi apgrozāmie līdzekļi reklāmas kampaņai. Kā protam, tā pelnām. Saprotiet – tādi laiki. Gribi dzīvot zaļi, grozies! Un nevajag mums pārmest ētikas trūkumu. Mēs vienkārši ļaujam uzvarēt taisnīgumam. Par savu redaktori un viņas partiju “Dzirkstelīte” nepublicēsim neviena slikta vārda un komentēt nebūs ļauts. Tas taču ir pilnīgi skaidrs. Izlēmām, ka arī citiem ir jādod tāda iespēja. Protams, tas jums, mīļie, kaut ko maksās. Bet laba reputācija ir kaut kas tāds, par ko patiešām var maksāt bez nožēlas, vai ne?” retoriska ir T.Ulase.

Viņa arī uzsver - visi tie, kuri tagad iedomāsies zākāt “Dzirksteli” par pērkamo žurnālistiku, lai labāk paklusē, bet atver savus makus! Pret noteiktu samaksu no “Dzirksteles” portāla pazudīšot ne tikai netīkami komentāri, foruma tēmas, bet arī nevēlami viedokļi, kompromitējošas fotogrāfijas un veselas rakstu sērijas.

“Mūsu pretimnākšana jums, dārgie, nezina robežu. Protams, ja spēsim abpusēji izdevīgi vienoties,” lietišķa ir T.Ulase.

Un vēl - mums ir jautājuši, cik “Dzirkstelei” jāsamaksā, lai portālā vispār nebūtu nekādu komentāru?

“Par to mēs vēl domājam. Iespējams ir. Tas maksātu ļoti dārgi. Gaidām jūsu piedāvājumus! Tos izvērtēsim normatīvajos aktos noteiktajā kārtībā,” garantē portāla redaktore. :)) April! April!

Pievieno komentāru

Komentāri 5

:)

A cik maksās "Dzirksteles" necenzētās versijas abonēšana, ko?

pirms 4 gadiem, 2016.04.01 10:20

Lasītāja

Man vienmēr ir patikusi dzirksteliešu humora izjūta. Arī šoreiz - super!

pirms 4 gadiem, 2016.04.01 11:01

Vietējās ziņas