Pieprasījums pēc naktsmītnēm - liels

Tāpat kā iepriekšējos gados ar šogad klientu pieplūdums viesnīcās un atpūtas kompleksos ir gaidāms rallija “Sarma” laikā.


Gulbenes viesnīcas pārstāve Jevgēnija Kallase stāsta, ka visi numuriņi jau rezervēti pirms pusgada. Parasti uz ralliju naktsmītnes tiek piedāvātas rallija dalībniekiem un tiesnešiem. Arī atpūtas kompleksos “Ziedugravās” un "Sonātē" viss jau laikus rezervēts, kā tas notiekot katru gadu pirms rallija. Līdzīga situācija ir arī Vecgulbenes muižā un viesu namā “Vonadziņi”, jo arī tur viss jau laikus ir rezervēts.


Atpūtas kompleksā “Dīķsalas” īpašnieks Guntis Miķelsons stāsta, ka rallija “Sarma” laiks pēc pieprasījuma ir pielīdzināms Jāņiem un Jaunajam gadam.


“Pieprasījums ir milzīgs,” uzsver G.Miķelsons un piebilst, ka viņiem regulāri zvana vietējie Latvijas klienti un vēlās šajos datumos rezervēt.


“Taču pagaidām vēl neesam rezervējuši, jo līdz šim gan pirts ēku, gan namiņu rezervēja rallija komandas no ārzemēm - Igaunijas, Ukrainas, Lietuvas un Baltkrievijas. Gribam paturēt un iznomāt tās tieši rallija komandām, lai viņi būtu apmierināti un lai viņiem būtu kur dzīvot, un arī lai turpmākajos gados vēlētos atkal braukt uz šejieni,” saka G.Miķelsons.

Pievieno komentāru

Vietējās ziņas