Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Pieraksts Gulbenes tehniskās apskates naktij aizpildās 1

29.jūlijā, Gulbenes pilsētas svētku laikā, plkst. 18.00 sāksies Ceļu satiksmes drošības direkcijas (CSDD) organizētā tehniskās apskates nakts. Bezmaksas transporta līdzekļu diagnostika, tehniskā apskate un citas satiksmes drošības aktivitātes ilgs līdz diviem naktī. Pierakstīties var, izmantojot CSDD e-pakalpojumus (e.csdd.lv) vai autovadītājam ierodoties CSDD nodaļās.

Pieraksts ļoti ātri aizpildās. Sākotnēji paredzētās vietas ir 98% aizpildītas.

Šobrīd domājam – kā palielināt savu jaudu, lai vairāk transportlīdzekļiem varētu veikt bezmaksas diagnostiku. Lūgums cilvēkiem, ja viņi ir pieteikušies, bet saprot, ka netiek uz pasākumu, veikt atteikumu. To var izdarīt kā e-pakalpojumos, tā arī CSDD nodaļās – klātienē.

Reģionālajiem tehniskās apskates nakts pasākumiem – Gulbenes, Talsu un Daugavpils CSDD nodaļās bezmaksas auto diagnostiku varēs veikt tikai pēc iepriekšēja pieraksta. Šādā veidā mēs gribam rūpēties par mūsu klientiem - samazināt gaidīšanas laiku un dot iespēju vairāk laika veltīt citām Tehniskās apskates nakts aktivitātēm.

Augustā tiks izsludinātas pierakstīšanās Talsu un Daugavpils tehniskās apskates naktīm, bet Rīgā būs ierastā kārtība – “dzīvā rinda”.

Pozitīvais, kas raksturo projektu “Tehniskās apskates nakts”, ir fakts, ka auto īpašniekiem nav vienaldzīgs spēkrata tehniskais stāvoklis. Iepriekšējos gados auto diagnostika tika veikta gandrīz pieciem tūkstošiem automašīnu visos Latvijas reģionos. Šo auto kopējās raksturīgās iezīmes ir – vidējais vecums ap 10-15 gadiem. 80% no auto tika atklāti lielāki vai mazāki defekti, pie kam lielākā daļa no tiem ikdienā piedalās ceļu satiksmē. Galvenās auto diagnostikā atklātās problēmas saistītas ar ritošo daļu, bremžu sistēmu un auto gaismām, kas primāri braucējiem garantē drošību ceļu satiksmē.

Latvijas autoparka vidējais vecums ir ap 13 gadiem, tas ir gandrīz divas reizes vecāks nekā vidēji Eiropā, kur vecums ir 6-8 gadi. Latvijā katra otrā automašīna tehniskajā apskatē ir ar bojājumiem, kas norāda, ka ikdienā par auto ir jārūpējas rūpīgāk un regulārāk. Katru dienu tehniskajā apskatē tiek atklāti satiksmes drošībai pilnībā nepieņemami fakti, piemēram, katru dienu katrā otrajā tehniskās apskates stacijā kādam automobilim atsaka darboties bremžu sistēma.

Pievieno komentāru

Komentāri 1

Z

Superiiga ideja.
Kameer staavi rindaa, lai beeriiti apskata, tikmeer tava sieva ar kaiminju danci griezh pilseetas sveetkos.

pirms 4 gadiem, 2016.07.20 21:33

Vietējās ziņas