Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Pieredzi gūst Lietuvā

Gulbenes novada bioloģiskās lauksaimniecības 20 biedri, piepulcējot zemniekus arī no Alūksnes novada, 5. un 6.aprīlī bija pieredzes apmaiņas braucienā Lietuvā. Biedrības valdes priekšsēdētājs Mārtiņš Upāns stāsta, ka uzturēšanās laiks Lietuvā bijis piesātināts ar dažādu objektu apskati.

"Tikāmies ar Kupiškis Bioloģiskās lauksaimniecības asociācijas pārstāvjiem, apmeklējām saimniecību, kuras saimnieki nodarbojas ar augkopību. Bija interesanti apskatīt viņu graudu kaltes, kur zālāju sēklas kaltē, izmantojot saules siltumu. Viesojāmies arī saimniecībā, kur sprostos mīt meža cūkas, audzē suņus un rīko suņu izstādes, kā arī saimniecībā, kur saimnieki nodarbojas ar zirgkopību. Piemēram, Alvidas Vaičunas saimniecībā uzzinājām visu par bioenerģijas ražošanu. Pārliecinājāmies, ka Lietuvā plaši izmanto vēja ģeneratorus. Bijām arī Lieldienu olu krāsotājas darbnīcā, kokgriezumu un pinumu meistares darbnīcā, kā arī seno lauksaimniecības darbarīku privātajā muzejā," stāsta M.Upāns.

Pievieno komentāru

Vietējās ziņas