Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Piešķir apbalvojumus 2

Gulbenes novada domes sēdē deputāti 29.oktobrī izskatīja Apbalvošanas komisijas ieteikumus un nolēma piešķirt Goda diplomus un Atzinības rakstus vairākiem novada cilvēkiem.

Goda diploms ir augstākais novada pašvaldības apbalvojums. Šogad to nolemts pasniegt lejasciemietim, III šķiras Triju Zvaigžņu ordeņa kavalierim Sarmim Mednim par ilggadēju, pašaizliedzīgu darbu un aktīvu līdzdalību sabiedrības labā. Goda diplomu nolemts piešķirt arī Gulbenes novada valsts ģimnāzijas angļu valodas skolotājai Aleksandrai Birkovai par Latvijas valsts un Gulbenes novada tēla veidošanu un popularizēšanu, realizējot starptautiskus jauniešu projektus.

Deputāti nobalsoja par pašvaldības Atzinības raksta piešķiršanu 27 gadījumos. Šā apbalvojuma saņēmēji būs gan privātpersonas, gan juridiskās personas. Valmieras lauksaimniecības pakalpojumu kooperatīvā sabiedrība “Vaks” (vadītājs Indulis Jansons) tiek atzinīgi vērtēta par ieguldītajām investīcijām un uzņēmējdarbības attīstību Gulbenes novadā. Līgo pagasta zemnieku saimniecība “Vanagi” (īpašniece Ņina Mavrina) ir izcelta par ieguldītajām investīcijām un uzņēmējdarbības attīstību savā pagastā. Lizuma SIA “Dimdiņi” (īpašnieks Normunds Audzišs) pienākas atzinība ne tikai par uzņēmējdarbības attīstību, bet arī par mecenātismu Gulbenes novadā. Lejasciema biedrībai “Šķūnenieku kauss” (valdes locekļi Aivars Galejs un Gatis Kurzemnieks) arī pienākas pašvaldības uzslava par mecenātismu, kā arī par aktīva dzīvesveida popularizēšanu un sacensību “Šķūnenieku kauss” organizēšanu.

Pašvaldības Atzinības raksts tiks pasniegts arī Jaungulbenes biteniekam Armundam Galviņam, sabiedriski aktīvajam Stāmerienas iedzīvotājam Vilim Birzniekam, Daukstes pamatskolas ilggadējai bioloģijas skolotājai Ainai Šķipsnai, ar Druvienu saistītajiem Ilzei Zalpēterei un Normundam Zalpēterim, kuri ir mecenāti un atbalsta dzimto pusi, deju skolotājai Ivetai Eidukai Tirzā, pauerliftinga aktivitāšu organizatoram Līgo pagastā Artūram Kravalim, Galgauskas zemniekam Andrim Gargurnim, Galgauskas bibliotekārei Dzidrai Matīsai, Litenes ilggadējai pedagoģei un vēsturniecei Sarmītei Locānei, Gulbenes ģimenes ārstei Rutai Kalniņai, Rankas kultūrvēsturiskā mantojuma saglabātājiem Gunitai Ābolai un Andim Ābolam, Stāmerienas mūziķim Ralfam Rubenim, Stradu sabiedriskās dzīves aktīvistei Marijai Cinei, senioru dzīves aktīvistēm Gulbenē un novadā Annai Vīgantei un Maigai Birzniecei, ilggadējai Gulbenes pedagoģei un bijušās Bērzu sākumskolas direktorei Vijai Čakarei, bijušajai Gulbenes novada domes finansistei Annai Pružinskai, Stāmerienas sportistam Jānim Ģērmanim, Gulbenes ģimenes ārstei Ievai Grīnšteinei, Zemessardzes 25. kājnieku bataljona komandierim Normundam Baranovam, Lejasciema kultūras dzīves dvēselei Ritai Gargažinai un divām ilggadējām novada mediķēm - Inesei Vītolai un Benitai Kļaviņai.

Pievieno komentāru

Komentāri 2

Kļūdas labojums

Triju Zvaigžņu ordenim ir piecas šķiras;
pirmā šķira - lielkrusta komandieris
otrā šķira - lielvirsnieks
trešā šķira - komandieris
ceturtā šķira - virsnieks
piektā šķira - kavalieris
Tātad Sarmis Mednis ir Triju Zvaigžņu ordeņa komandieris

pirms 4 gadiem, 2015.11.03 16:44

Kļūdas labojums

Triju Zvaigžņu ordenim ir piecas šķiras;
pirmā šķira - lielkrusta komandieris
otrā šķira - lielvirsnieks
trešā šķira - komandieris
ceturtā šķira - virsnieks
piektā šķira - kavalieris
Tātad Sarmis Mednis ir Triju Zvaigžņu ordeņa komandieris

pirms 4 gadiem, 2015.11.03 16:44

Vietējās ziņas