Piešķir rajona padomes Atzinības rakstus 2

Pēc Gulbenes rajona policijas pārvaldes iniciatīvas pieciem policistiem piešķirts Gulbenes rajona padomes augstākais apbalvojums - Atzinības raksts. Par to lēma Gulbenes rajona padomes 26.novembra sēdē. Šie policisti ir Gulbenes rajona policijas pārvaldes priekšnieka vietnieks Kriminālpolicijas biroja priekšnieks pulkvežleitnants Ilmārs Ginevičs, Kārtības policijas biroja 2.nodaļas vecākā inspektore Una Markova, Kriminālpolicijas biroja 2.nodaļas vecākais inspektors Artūrs Gailītis un jaunākais inspektors Ilgvars Cēgelis, kā arī rajona policijas pārvaldes priekšnieka palīgs Gaidis Eglītis.

"Stāmerienas pagasta padomes priekšsēdētājs Raitis Apalups piedāvāja šo sarakstu vēl papildināt, jo arī pašvaldības vēlas sacīt paldies valsts policijas pārstāvjiem, kas čakli stādā pagastos un pilsētā. Ne tikai pašvaldības, arī uzņēmumu vadītāji var vērsties ar saviem iesniegumiem Gulbenes rajona padomē lūdzot piešķirt rajona padomes Atzinības rakstus vēl citiem sabiedrībā cienītiem policistiem," "Dzirkstelei" saka Gulbenes rajona padomes izpilddirektore Guna Švika.

 

Latvijas Republikas Valsts policija kā viena no neatkarīgas valsts tiesībsargājošām instancēm ir dibināta 1918. gada 5.decembrī. Šajā dienā arī Gulbenes policisti svinēs savus profesionālos svētkus - policijas dzimšanas dienu.

Pievieno komentāru

Komentāri 2

Frīdis

Super amats:"policijas pārvaldes priekšnieka priekšnieka palīgs Gaidis Eglītis".

pirms 12 gadiem, 2008.12.05 14:12

Vietējās ziņas