Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Pietrūkst finansējuma 2

Gulbenes novada dome ir saņēmusi Jaungulbenes pagasta pārvaldes iesniegumu, kurā tiek lūgts atļaut organizēt Gulbenes novada domes nekustamā īpašuma „Sils” Jaungulbenes pagastā meža izstrādi.

Iesniegumā ir norādīts, ka izstrāde nepieciešama naudas līdzekļu iegūšanai Jaungulbenes Tautas nama rekonstrukcijas neparedzēto darbu apmaksai.


Gulbenes novada tautsaimniecības komitejas sēdē Jaungulbenes pagasta pārvaldes vadītājs Aleksandrs Vasiļjevs deputātiem skaidroja, ka, izpildot tehnisko projektu, netika konstatēti tautas nama jumta konstrukcijas bojājumi. Remonta gaitā tika konstatēta sapuvusi konstrukcija. “Piešķirtajā finansējumā vairs iekļauties nevaram. Tika veikta aptauja firmām, kas šo darbu atsevišķi arī varētu veikt. Ir firma, kas piedāvā veikt šos darbus par 6300 latiem. Meža zāģēšana domāta šīs summas kompensēšanai,” skaidroja A.Vasiļjevs.


Gulbenes novada domes izpilddirektore Sarmīte Krišāne papildināja, ka jauna jumta konstrukcija ir katastrofāli nepieciešama. “Kad es aizbraucu un ieraudzīju, kā tur izskatās, nevarēja saprast, kāpēc šie darbi nebija iekļauti projektā,  bet diemžēl tie darbi viennozīmīgi ir jāveic,” teica S.Krišāne.


Izskanēja minējums, iespējams, ka tie, kas pētīja tautas namu, nepamanīja to, jo namam ir dubulti griesti, līdz ar to neredzamas vietas.
S.Krišāne norādīja, ka tehniskā ekspertīze tika veikta un sadaļā par jumta konstrukciju tika ierakstīts -  nolietojums 60 procenti, stāvoklis apmierinošs. “It kā neko nevajag. Bet viņi nebija galvu pabāzuši bēniņos un no otras puses paskatījušies, ka gar skursteni tur viss ir sapuvis. Šobrīd vajag to visu saglābt un naudu piešķirt,” sacīja S.Krišāne.


Komitejas vadītājs Guntis Blūms uzskata, ka tiem, kas pētīja tautas namu, bija jāskatās. Viņš minēja, ka vajadzētu saukt uzvārdos tos, kas pieļauj kļūdas. “Citādi, kur skaties, tur kļūdas.”


Pēc diskusijas deputāti atbalstīja pagasta lūgumu par meža izstrādi, lai būtu nauda nepieciešamajam remontam.

Pievieno komentāru

Komentāri 2

???

Konkursu vinnēja firma no Gulbenes,kādi vēl papildus līdzekļi,taisot piedāvājumu varēja firmas pārstāvis savu galvu iebāzt bēniņos,KATEGORISKI PRET PIEMAKSU lai strādā redzēs kā nahaļavuobjektus paņemt.....

pirms 8 gadiem, 2011.08.22 14:56

Vietējās ziņas