Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Pieturvietas plāno iekļaut maršrutā līdz šā gada beigām 14

Iedzīvotāji turpina vērsties "Dzirksteles" redakcijā, lai noskaidrotu, vai tiešām neko nevar darīt, lai starppilsētu satiksmes autobusi nepabrauktu garām pieturvietām, piemēram, pretī veikalam "Supernetto" Gulbenē.

"Dzirkstele" jau rakstīja, ka starppilsētu autobuss ir tiesīgs piestāt tikai tā saucamajās tarifa pieturās, jo biļešu cenas ir paredzētas no vienas tarifa pieturas līdz otrai. Gulbenē šāda "tarifa pietura" faktiski esot tikai autoosta.

 

"Kas būtu jādara, pie kā jāvēršas, lai atrisinātu šo problēmu, un cilvēkiem nebūtu jāapjūk, kad garām pieturai aizbrauc autobuss?" tā lasītāji vairākkārt ir jautājuši "Dzirkstelei".


Gulbenes novada domes Attīstības un īpašuma nodaļas teritorijas plānotāja Marta Mikolaja skaidro,
ka šis jautājums par šo pieturu ir risināts vairākus gadus, bet bez rezultāta. Ir rakstīts uz Autotransporta direkciju, ka šo pieturu vajadzētu ieviest kā tarifa pieturu, bet direkcija uzskatot, ka tik mazās pilsētās pietiek ar vienu pieturu.


"Dzirkstele" sazinājās ar Autotransporta direkciju, kura skaidro, ka vairākas tarifa pieturas starppilsētu autobusu maršrutā drīkst būt tikai valsts nozīmes pilsētās, savukārt nelielās pilsētās vairāk kā vienas tarifa pieturas iekļaušana maršrutā netiek praktizēta, tādēļ arī Gulbenes novada dome uz savu lūgumu saņēma atteikumu.


Autotransporta direkcija uzsver, ka situācijai, kas izveidojusies Gulbenē, tiek meklēts risinājums un pasažieru pārvadātājs „Nordeka" patlaban strādā pie divu ne tarifa pieturu iekļaušanas autobusu maršrutos. Plānots, ka viena pietura atradīsies pie veikala "Supernetto", bet otra - pie "Rankas sieriem". Izkāpjot un iekāpjot šajās pieturās, pasažierim būs jāiegādājas biļete par tādu cenu kā līdz vai no Gulbenes autoostas. Pieturvietas maršrutā tiks iekļautas līdz šā gada beigām.

Pievieno komentāru

Komentāri 14

Ligogaigree

how do i make a pdf acrobat reader 4 http://uasaeat.hostingsociety.com/acrobat-reader-9-update.html acrobat reader 9 update

pirms 8 gadiem, 2012.02.19 08:26

Ja pie rokas ir mazs bērns un liela soma, tad iet 40 min līdz autoostai nav pārāk viegli.

pirms 8 gadiem, 2012.01.29 15:07

Tādus BET vispār nevar laist autobusā bez uzpurņa. Par ātru izlaiduši no Adulienas.

pirms 8 gadiem, 2011.12.14 21:39

bet

21.gadsimtā būtu tikai normāli, ja autobusi kursētu visur un domātu par pasažieriem, nevis par likumiem. Bet te jau atkal cilvēciskais faktors - kāds šoferis sēž pie stūres... Kam tad tie autobusi domāti, ja ne pasažieriem??? Un pabraukt garām naudai, kas stāv pieturā un gaida, lai to paņemtu, ir vienkārši STULBI! Un autobusam uz pieres nav rakstīts EKSPRESIS. Turklāt, ja jau tu esi EKSPRESIS, tad nelaid arī cilvēkus šajā pieturā ārā, jo smieklīgi ir apturēt autobusus un izlaist pasažieri, bet to, kas grib iekāpt, iekšā nelaist. Cilvēki ir gatavi maksāt arī santīmus klāt biļetei, lai varētu iekāpt šajā pieturā. Un nevajag runāt par pakaļām. gribētos redzēt to gudrīti 80 gadu vecumā, kā viņš vilks savu pakaļu...

pirms 8 gadiem, 2011.12.14 16:21

Pasažieris

Vajadzētu arī nojumi/pieturvietu uz Brīvības ielas pie bijušās ceptuves, arī tur cilvēki gaida autobusu un nav kur paslēpties no sniega un lietus.

pirms 8 gadiem, 2011.12.14 15:43

jaanis

var jau arī pārvietoties ar autostopiem, piemēram, svētdienās uz Letēm vispār neiet autobuss

pirms 8 gadiem, 2011.12.13 14:37

Vai tiešām cilvēki ir tik stulbi ka nesaprot,ka EKSPRESIS nevar stāties pie katra staba ?Tājau visu ceļu jābrauc ar maksimāli atļauto ātrumu lai iekļautos laikā.Šim autobusam ir tikai 3 pieturas--Balvi,Gulbene,Rīga. Nepietur pat Siguldā,bet mūsu sūnuciemā vajag pie katras mājas.

pirms 8 gadiem, 2011.12.13 14:34

un vēl!

CIK GADIEM VĒL BŪS JĀPAIET---LAI AUTOBUSI NEBRAUKTU GARĀM PASAŽIERIEM .Piemēram:::nokļūt RĪGĀ KĀDAM DZIVOJOŠAM CEĻA POSMĀ VIĻAKA---BALVI ARĪ NAV IESPĒJAMS ŠĪ PAŠA IEMESLA DĒĻ--AUTOBUSI BRAUC GARĀM---TAS IR NORMĀLI???UN REZULTĀTĀ ŠŠIS PUSE IEDZĪVOTĀJI VAR NOKĻŪT RĪGĀ TIKAI NAKTĪ,BET AUTOBUSS ŽĪGURI-Rīga brauc lepni garām tukšss!!!bet cilvēkus neuzņem ---bet dotācijas tiek maksātas,jāizbeidz vienreiz ši bezatbildīga rīcība!!!!!!!!!!!!!Tass autobuss vienkārši brauc no VIĻAKAS LĪDZ BALVIEM BEZ NEVIENAS PIETURAS---PABRAUC GARĀM SLIMIEM CILVĒKIEM ,KURIEM JĀTIEK RĪGĀ PIE ĀRSTA,KURUS IZVED UZ CEĻA AR ZIRGA PAJŪGU---BET AUTOBUSS NEUZŅEM ---TAS VIENKĀRŠI IR ŠAUSMĪGI---VAI PAR ŠO NEBŪTU KĀDAM JĀATBILD!!!!!!!LIKVIDĒT VISAS DOTĀCIJAS,JO VIŅIEM JAU IR PIE KĀJAS---VAI BRAUC AR CILVĒKIEM VAI TUKŠĀ---TĀDI LŪK PIE MUMS TIE LIKUMUŅI IR!!!!!!!!

pirms 8 gadiem, 2011.12.13 12:52

sd

Pakaļa ir pakaļa, bet cilvēkiem arī ir smagas somas un ar autobusiem braukā pensionāri vairāk un bērni, pat nomaļos ciemos ir ciematā pieturas, nedzīvojam taču ledus laikmetā..un kurš vainīgs ka pieturā vēl ir tik tālu.

pirms 8 gadiem, 2011.12.13 11:43

Izlaidušies visi, izmanto elektrību, pie skala uguns vairs neko negrib darīt. Ērtības patīk, ko?
Citiem vārdiem, ja ir pieturas, tad tajās ir jāpietur un ērtības jāizmanto. Un nav ko te stāstīt par pakaļas pacelšanu.

pirms 8 gadiem, 2011.12.13 11:33

MK_Latvia

Nav jau autoosta tik tālu, ka nevarētu aiziet pa 15min.

Visi ir pieradusī pie komforta, ka autobus piebrauc pie pašas mājas un aizved līdz Rīgai.

pirms 8 gadiem, 2011.12.13 11:27

Tev noteikti ir mašīna un tu pieturās nestāvi...

pirms 8 gadiem, 2011.12.13 11:24

Ja cilvēks grib braukt,tad var savu pakaļu aizvilkt līdz autoostai !

pirms 8 gadiem, 2011.12.13 11:14

Vietējās ziņas