Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Pilsētā būs jauni apstādījumi 6

Gulbenes pilsētā salīdzinoši lielu platību aizņem zaļā zona - Spārītes parks 35 ha platībā, Emzes parks 162 ha platībā, salīdzinoši nelielais Jaunatnes parks un skvērs pilsētas centrā, kā arī citas zaļās zonas teritorijas, kas pieder pašvaldībai, ir Gulbenes pilsētas labiekārtošanas iestādes pārziņā. Par to Gulbenes novada pašvaldības mājaslapā informē Vaira Vilde.

“Līdz 30. jūnijam spēkā bija ikgadējais aizliegums zāģēt kokus pilsētas teritorijā. Tagad turpināsim izzāģēt vecos un slimos kokus – šobrīd tie ir 17. Veidosim jaunus apstādījumus, piemēram, skvērā Gaitnieku un Vidus ielas stūrī plānojam stādīt tūjas,” par tuvākajiem lielajiem darbiem stāsta labiekārtošanas iestādes vadītāja Ligita Miezīte.

Gulbenes novada domē jūlija sākumā darbu sāka vides dizaina un labiekārtošanas speciāliste Laima Šmite-Ūdre. Sadarbībā ar viņu tiks izvēlēta tūju šķirne. “Lai veidotos vienots koptēls, centīsimies atrast tūju šķirni, kas ir tuvējā privātajā īpašumā Rīgas un Vidus ielas krustojumā. Domāju, nelielais skvērs veidosies harmonisks, no tā paveras brīnišķīgs skats uz katoļu baznīcas torņiem,” pārdomās dalās Laima Šmite-Ūdre.

Pievieno komentāru

Komentāri 6

Iedzīvotāja

Atkal lieli koki, kādus košomkrūmus nevar piemērot? Vai bērniem kur pspēlēties?
Kas tajā tūjās skaists?

pirms 3 gadiem, 2016.07.14 14:14

Es

Nu lai veicas, taču ieteiktu padomāt par ko stabilāku, jo šī vieta ir iemīļota bērnu spēļu vieta, kur regulāri tiek spēlēts fulbols, par vārtiem izmantojot augušos kokus.
Avīzē bija rakstīts, ka koki, kas tur atradās iepriekš - smilšērkšķi, nokalta, bet nokalta tie tāpēc, ka kāds tos vēlā rudenī nemākulīgi apgrieza, atstājot stumbeņus. Skats bija pabriesmīgs. Ja nemāk apieties ar griešanu, tad labāk lai atstāj, kā ir, nevajadzēs pēc tam zāģēt un tērēt līdzekļus, meklējot, ko stādīt vietā.

pirms 3 gadiem, 2016.07.14 15:36

Cik slikti

Kad Gulbenes saimnieks saks ripeties lai pie katras majas nplauru zali ,tapati blaumana iela braucot no Balvu puses nu drausmigi un ari daudz citur vietas kapec aluksne var sakop visas malinas un kapec pasvaldibas policija nesoda par nenplautu zali pie ipasuma ka citas pilsetas?????Gint.À. tu var kautko prieks pilsetas labat izdarit?????

pirms 3 gadiem, 2016.07.14 19:22

GARĀMGĀJĒJA

Tūjas ap baznīcu tiešām varētu izskatīties labi, bet ne uz šī mazā pleķīša. Gribētos kur acis pamielot. Bet te GULBENĒ tik koki, koki un vēlreiz koki.
STĀDIET TOS KOKUS PRETĪ BAZNĪCAI, KUR TĀ LIELĀ ZĀLE.

pirms 3 gadiem, 2016.07.14 21:02

!!!

Tur kur lielā zāle,tas ir privātīpašums.

pirms 3 gadiem, 2016.07.15 07:00

Lapiņa

Aizkapos atkal aizaudzis stūrītis ar "košumkrūmiem". Tajā rajonā laikam nedzīvo nodokļu maksātāji.

pirms 3 gadiem, 2016.07.15 08:37

Vietējās ziņas