Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Pilsētā izveido jaunu pieturu „Gauja” pasažieru iekāpšanai 7

Pamatojoties uz iedzīvotāju lūgumu, Dzelzceļa ielas rekonstrukcijas laikā izveidota jauna pieturvieta „Gauja" to pasažieru uzņemšanai, kas brauc Smiltenes virzienā.

"Līdz šim šo pieturvietu izmantoja novada iedzīvotāji, kas brauca vietējās nozīmes maršrutu autobusos. Gaidīt pieturā starppilsētu autobusus bija riskanti, jo šī pietura nebija iekļauta autobusu maršrutu aprakstos, tāpēc ir bijuši gadījumi, ka autobuss pabraucis gaidītājiem garām. Lai pieturā "Gauja" varētu iekāpt arī starppilsētu autobusos, iedzīvotāju rosināta, novada dome uzrakstīja vēstuli valsts akciju sabiedrībai „Autotransporta direkcija" un saņēma pozitīvu atbildi," informē Gulbenes novada domes Attīstības un īpašumu nodaļas speciāliste Marta Mikolaja.


"Autotransporta direkcijas" atbildē norādīts, ka direkcija nolēmusi pieturvietu "Gauja" iekļaut reģionālo starppilsētas nozīmes maršrutu aprakstos. Tas nozīmē, ka pieturvieta nav maršruta sarakstā un maksa par braucienu tiek noteikta kā no kustības sarakstā iekļautās tarifa pieturas „Gulbenes autoosta", bet pasažieriem ir dota iespēja iekāpt attiecīgā sabiedriskā transporta līdzeklī tam izdevīgā vietā pilsētas teritorijā.


"Pēc atbilstošas shēmas kursē deviņi reģionālo starppilsētu nozīmes maršrutu autobusi, ko apkalpo dažādi pārvadātāji, tāpēc direkcija izmaiņas maršrutu aprakstos veiks pakāpeniski. Sākot ar 2013.gada 1.janvāri, pieturā „Gauja" jau varēs iekāpt akciju sabiedrības „CATA" apkalpotajā maršrutā „Kārsava-Balvi-Lejasciems-Cēsis", kas no autoostas atiet pulksten 16.10. Par turpmākajām izmaiņām informēsim atsevišķi," norāda M.Mikolaja.

Pievieno komentāru

Komentāri 7

Starppilsētu autobusi diez vai Tev stāsies uz katra stūra,it īpaši uz KOLPAKA stūra !!!

pirms 6 gadiem, 2013.01.11 09:58

Paskaidrojit labak, kam domata pietura Kolpaka iela pie Bisu ielas krustojuma. Autobusa vaditaji atsakas tur izlaist cilvekus. Nah tad vina tur cakare pratu? Bet solot uz Nakotnes ielu no bernu darza slinkums. Ipasas zanudas Ekabpils - Aluksne marsruta.

pirms 6 gadiem, 2013.01.10 21:46

Braucēja

No kura laika varēs droši gaidīt , ka NORDEKA arī uzņems ?

pirms 6 gadiem, 2013.01.10 16:17

dainis

Nosaukums Gauja!! Bet paša nosaukama uz pieturzīmes nav.??????????????

pirms 6 gadiem, 2013.01.09 15:33

Vietējās ziņas