Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Pilsētā sāk uzstādīt luksoforus 18

Pilsētā pašlaik tiek uzstādīti luksofori. Paredzēts, ka tie sāks darboties septembra otrajā pusē. Par to informē Gulbenes pilsētas pārvaldes galvenais speciālists pašvaldību projektu izstrādē Ilmārs Lipiņš.

Galvenais speciālists pašvaldību projektu izstrādē piebilst, ka redzamā daļa - luksofori jau tiek uzstādīti, bet būtiskākie darbi, lai nodrošinātu to darbību, vēl ir jāveic. I.Lipiņš cer, ka nekāda aizkavēšanās ar to nebūs.


I.Lipiņš stāsta, ka luksofori jau ir uzstādīti Ozolu un O.Kalpaka ielas krustojumā, Ābeļu un O.Kalpaka ielas krustojumā, Rīgas - Ozolu - Bērzu ielas krustojumā un Rīgas - Ābeļu ielas krustojumā, kā arī viena regulējamā pāreja uz Blaumaņa ielas pie veikala "Supernetto".

 

"Šeit gājējs pats pieies un ar roku ieslēgs signālu. Varbūt dienas vidū tur gājēju plūsma nav tik liela, bet darba dienas rītā un pēcpusdienās ir momenti, kad gājēju plūsma paliek intensīvāka un jārēķinās arī ar to, ka tur liela daļa gājēju ir bērni. Tā būs vienkāršāk un saprotamāk, ka bērns varēs pats pogu nospiest un autovadītāji viņu palaidīs. Gribētu
lūgt palīdzību arī izglītības iestādēm iepazīstināt sākumskolas vecuma bērnus, kā rīkoties šādās situācijās, kad uz krustojumiem ir luksofori," saka I.Lipiņš.


Šis projekts tiek realizēts ar Eiropas Savienības fondu atbalstu.

Pievieno komentāru

Komentāri 18

driver

nav nozimes luksoforiem ja gulbene nav celu policijas.

pirms 11 gadiem, 2009.08.30 15:39

IEDZĪVOTĀJI NO 1,MAIJA IELAS.

Rakstījām pilsētas domei jau divus gadus atpakaļ,lai beidzot sakārto mūsu ielu,solīja sakārtot,nu un ko,uzbēra granti un viss,kad nelīst tad labi ,bet kad līst tad nav iespējams iziet cauri,jāvelk gumijas zābaki un jābrien līdz ielas galam.Kas tas ir ,ka nevar saārtot ielu,tas jau ir par traku ,cik var sūdzēties.Šoreiz ja mums būs atkal jābrien pa dubļiem,mēs jau zinām ko darīsim ,visu ielu nobildēsim un ziņosim .....,lai tad Latvija visa uzzin,kā attīstās Gulbene.Sāpīgs jautājums ir ,ka vasarā mums un ļoti daudziem iedzīvotājiem,kuri zaudējuši darbu tāpat bērniem nav kur normāli atpūsties,pie dabas ,ūdeņiem.Jābrauc nezin kur lai piemēram nopeldētos,te tikai baseini.Vai tad nevar izrakt mazu ezeriņu?Tāpat daudzas vietas ir piecūkotas,kā piem. estrāde,tai vietā būtu jauki mazs ezeriņš,kur atpūsties,tas jau neko dārgi nemaksā.Kā piemēru varu minēt Vecumnieku pagastu,ciems neliels,bet ir izrakts ezeriņš un tur tagad ir skaisti,vasarā pensionāri,gan jaunieši iet un atpūšas no karstās saules.Bet Gulbene tik būvē baseinus,par kuriem jāmaksā,strūklakas un daudz citu objektu.Par pašiem iedzīvotājiem nedomā,tajā domē nav kārtīgu cilvēku kas veiktu ko jauku tautas labā,lai arī kaut vasaras sezonā,bet mums būtu kur aiziet pie dabas un ūdens,tak jaucat nost to karikatūru-estrādi un tā vietā izrociet ezeriņu,tikai ne dīķi.Vot tas būtu ko vērts,tad redzētu ka dome par mums domā.

pirms 11 gadiem, 2009.08.26 18:56

SKUMJĀ!

Jā man arī jāpiekrīt sakarā ar Rīgas un Blaumaņa ielas krustojumu,noskatoties kā bērni gaida,lai tiktu pāri šam lielajam krustojumam.Tagad ir pāreja,bet ko tas dod ja mēs netiekam pāri no pretējās puses nākot no slimnīcas puses un kur atrodas 1.maija iela.Pārejas?Šeit gan neder,jo cik bērnu un piaugušo nav notriekti,te ir vajadzīgi luksofori.JĀ,SKUMJI NOSKATĪTIES,KA VISS PILSĒTAS CENTRS IR VIENOS LUKSOFOROS,BET LIELIE KRUSTOJUMI PALIEK NESKARTI,SĀPĪGI!!!

pirms 11 gadiem, 2009.08.26 18:31

Pilsētas iedzīvotāja R.

Jā,es arī piekrītu skolniekam no 2. vsk. rakstītajam.Es arī nāku no tās puses.Diez cik patīkami nav stāvēt pusstundu,kamēr var pāriet Rīgas un Blaumaņa krustojumu.Tagad sanāk ,ka pilsētas centrā ir pilns ar luksaforiem,smieklīgi,bet lielie krustojumi paliek mašīnu varā,jo cilvēks tur nevar pārriet,jāgaida kamēr tiksi pāri.MANS LŪGUMS ---DZIRKSTELEI,LAIKRAKSTAM TO NOSKAIDROT PAR RĪGAS UN BLAUMAŅA KRUSTOJUMU!
Tāpat pieturu,kuru pārcēla nedaudz tālāk (Aiz Rīgas un Blaumaņa krustojuma),soliņa nav ,man kā 2.gr.invalīdei jāstāv un jāgaida kad pienāks autobus un es tāda neesmu viena,ir vēl vecāki cilvēki kuri salīkušām mugurām gaida autobusu,jo vecais soliņš netika pārcelts.LŪDZU NOSKAIDROJIET ARĪ ŠO SITUĀCIJU,ar cieņu,Gulbenes pilsētas iedzīvotāja R.

pirms 11 gadiem, 2009.08.26 18:21

Skolnieks no 2. vsk.

Ziniet, es dzīvoju 1. Maija ielā un kad ir Rīgas un Blaumaņa krustojums it īpaši kad jāiet uz skolu, vienkārši jāgaida stundas kad no Blaumaņa puses brauc gara rinda un jāgaida, cik tu gribi. Un tajā vietā vajag ar luksoforus! Kas tad šoferiem un šoferītēm, viņi jau tie nevainīgie. Tā ir! Tas taču nav nenormāli priekš skolēniem ieskaitot mani. Viņiem galvenais mācības un izglītība! Par to saprotiet. Un GT, lūdzu atbrauc uz šo ielu un paskaties. Un ko tad rakstīsi? Ā un vienu gadu manam brālim, bija avārija. Nebijām vainīgi, bet pats ŠOFERĪTIS! Tur pie Maxima's (mazās), un vienu gadu pie Gulbenes 2. vsk. notika arī avārija! tur taču pa pārejām iet skolēni, pietam jauni! Un starp Rīgas un Blaumaņa krustojumu ir ļoti grūti iziet. Vai nu ej taisīt galu, vai neej, kamēr paies stunda. Tākā mēs riskējam. Un viena sūdzība par to, ka to pieturu, kura atradās otrajā pusē (vairs nav), bet tagad pārcēla tālāk uz 4 mājām tālāk! :D Tad tur vajadzēja soliņu, kur (it īpaši) veciem cilvēkiem apsēsties un gaidīt autobusu. Tākā par mūsu galu nav padomāts, bet par centru. Pavērojiet kā veidojas apkārtne. Nu ne jau pašā centrā, bet visur! Kā mežs! Iebraucot Gulbenē izskatās tik neomulīga. Ja tur ir luksofori, tad pie mums ar vajag! Esam to pelnījuši! Skumji skatīties uz veciem cilvēkiem, kuriem ir grūtības! :( Žēl gan... ;(

pirms 11 gadiem, 2009.08.26 17:29

Lapa Kodei u.c.

Nē, mīļie! Jūs atkal visu mērāt ar šodienas mērauklu. Pēc 10 -15 gadiem Gulbene būs dzīvīga provinces mazpilsētiņa. Rīga gan paliks tukšāka, jo ļaudis dos priekšroku dzīvei lauku vidē. Daļa, protams, būs arī aizbraukusi. Taču lielākā daļa paliek un veido dzīvi savā valstī. Nu, paskaties taču atpakaļ vēsturē. Šobrīd vēl nemaz nav tie grūtākie laiki. Vienkārši cilvēki vairs neprot cīnīties ar dzīves grūtībām.

pirms 11 gadiem, 2009.08.24 10:33

Spuļģis

Ha ha - luksafori, bet pareizi ir luksofori :) Izglītības līmenis labs.Jā un Cēsīs iepriekšminētie aparāti gan ir sastopami gan :)

pirms 11 gadiem, 2009.08.23 21:31

kode

Pēc 10- 15 gadiem šodienas pensionāri būs apmiruši,bet tie,kam vēl 10-15 gadi līdz pensijai,tie aizbraukuši uz ārzemēm pensiju pelnīt.Jo kā te būs pēc tik ilga laika ar pensijām,neko prognozēt nevar.Es domāju,ka luksofori nav slikta lieta,bet nav zināms,cik cilvēku un transporta būs palicis Gulbenes ielās.Varbūt būs kā Rīgā ir tagad,ka stāv veselas mājas ar tukšiem dzīvokļiem un citas pustukšas.Ja nebūs darba vietu,cilvēki brauks un brauks projām,tur kur ir darbs.

pirms 11 gadiem, 2009.08.23 18:36

....

Kaut ko trakaku culi nevareja izdomat. Divas ielas gerevna bet pilns ar luksoforiem. Nez cik piki sanema tas kurs to izdomaja. Pac 10-15 gadiem sis gerevnas vairs nebus

pirms 11 gadiem, 2009.08.23 16:12

........

Es domāju,ka o.kalpaka un blaumaņa ielu krustojumā gan būtu vajadzīgs luksafors,bet tā tur laikam nebūs.žēl.

pirms 11 gadiem, 2009.08.23 15:43

Lapa

Mēs taču nedzīvojam tikai šodienai, bet arī parītdienai. Vai tiešām esat aizmirsuši, cik tukšas ielas no mašīnām Gulbenē bija pirms 10 - 15 gadiem. Taču tagad nereti ir jāstāv un jāgaida, lai tiktu ielai pāri. Kas būs pēc 5 - 10 gadiem????????

pirms 11 gadiem, 2009.08.23 12:59

GT

Nejau cilvēkiem ir bail no luksaforiem, bet gan no satiksmes Rīgā. Rīga nav Gulbene braukšanas ziņā, šeit ir nepārtraukti jāskatās spoguļos un jāskatās uz to vai kāds lohs tev pēkšņi neielec sānos. Rīgā tomēr tā satiksme ir sarežģītāka. Un daudzi arī auto atstāj kaut kur Juglā, jo tie kas nezin Rīgu tad izbraukt viņu ir grūti.
Salīdzinot Rīgu ar piemēram Prāgu vai Minheni tad šeit ir īsts labirints, jo Rīgu var izbraukt tikai tie kas to zin. Labi pēdējā laikā vismaz ir uzstādītas zīmes kur kura šoseja atrodas, lai varētu ārzemnieki izbraukt un nebūtu jāmaldās.

pirms 11 gadiem, 2009.08.23 10:40

Bubulite

To GT

Aizbrauc mūsu bāleliņi līdz Juglai un pirmajā stāvvietā atstāj savu braucamo,jo nesaprot kā tas par zvēru luksofors;)
Gulbenē daudzas autoapmācības firmas veic studentu apmācību,domāju,ka tas tikai uzlabos iespēju sagatavot tos,lai laistu uz ceļa.

Ņemiet tač visu vienkāršak!!!

pirms 11 gadiem, 2009.08.23 10:23

GT

Es dzīvoju Rīgā un katru dienu braucu pie luksaforiem, protams izbraukt krustojumus ir vienkāršāk, bet nu Gulbenē viņi nav vajadzīgi, jo lieki kavēs satiksmi. Tur nav tāda satiksme kā Madonā. Tā pati Smiltene iztiek bez luksaforiem, Cēsīs ar es viņus neesmu kaut kā redzējis.

pirms 11 gadiem, 2009.08.23 09:22

Jums bailes no luksaforiem? Piem., Madonā tie ir jau sen un viss ir ok.

pirms 11 gadiem, 2009.08.22 20:55

GT

Nesaprotu-priekš kam Gulbenē vajadzīgi luksafori. Nav tur satiksme tik intensīva, lai viņi būtu vajadzīgi.

pirms 11 gadiem, 2009.08.22 16:44

Vietējās ziņas