Pilsētas ielu remonti turpināsies

Gulbenes pilsētas ielu rekonstrukcijas projekta 1.kārta ir beigusies, taču tas nebūt nenozīmē, ka ielu remonti Gulbenē ir beigušies.

Gulbenes pilsētas pārvaldes vadītājs Osvalds Lucāns skaidro, ka šobrīd ir iestājusies neliela pauze starp 1. un 2.kārtu.

 

"Pašreiz jau gandrīz ir sakārtotas visas centrālās ielas, taču mēs gribam vēl šoruden uzsākt arī 2.kārtas realizāciju. Tiklīdz dokumenti tiks sagatavoti, ceļu būvnieki varēs sākt darbus. Remontus turpinās veikt AS "8 CBR"," stāsta O.Lucāns.

 

2.kārtas darbi sāksies ar Dzelzceļa ielas rekonstrukciju. Tā tiks rekonstruēta līdz pat Emzes parkam. Tiks sakārtots arī laukums pie dzelzceļa stacijas un autoostas. Paralēli arī tiks turpināts vairākās vietās pilsētā bruģēt gājēju celiņus. Ir plānots sākt sagatavošanas darbus arī Parka ielā. Darbi tiks turpināti līdz brīdim, kamēr to ļaus laika apstākļi.

 

"2.kārtā kopumā plānots sakārtot segumu 23 ielu posmos: Parka, Dzelzceļa, Nākotnes, Dzilnas, Krasta, 1.Maija, Latgales, Lazdu, Līkā, Oskara Kalpaka, Pavasara, Upes, Gaitnieku, Pamatu, Dzirnavu, Skolas, Raiņa, Zvaigžņu un Vidus ielā, Ābeļu ielā turpināsim sakārtot ietvi, tā tiks sakārtota vēl arī Bērzu, Oskara Kalpaka un Rīgas ielas posmos. Kopējā šiem darbiem paredzētā summa ir vairāk nekā 2 miljoni latu. 1.kārtas darbi kopā ar visiem neparedzētajiem izdevumiem, kas radās darbu laikā, izmaksāja gandrīz 1 miljons latu," stāsta pilsētas pārvaldes vadītājs.

 

Viņš norāda, ka ir sagatavota arī dokumentācija projekta 3.kārtai.

 

"Kad noslēgsies 2.kārtas darbi, skatīsimies, kas notiks tālāk. Ja viss būs labi un varēsim veikt arī 3.kārtu, Gulbene būs ļoti skaista," vērtē O.Lucāns.

 

"Lai arī daudzi izsaka pārmetumus Eiropas Savienībai, mēs saņemam finansējumu no tās un arī Gulbenē tagad būs skaistas ielas. Tagad tikai tās ir jācenšas uzturēt kārtībā. Esam jau sprieduši arī par to, kā apsaimniekot ielas ziemā, jo tagad tās ir kļuvušas citādākas. Domājam, kā to izdarīt kvalitatīvāk un taupīgāk, lai mēs savā pilsētā varētu izdarīt pēc iespējas vairāk darbu, jo vajadzību vēl ir ļoti daudz," saka pārvaldes vadītājs.

Pievieno komentāru

Vietējās ziņas