Pilsētas jubilejā sumina “Gada cilvēku” un “Sirsnīgāko priekšnieku” (papildināta)

Gulbenieši uzskata, ka pilsētas lielākā vērtība ir tās cilvēki
Piektdiena, 27.februāris, Gulbenes kultūras centrā pulcējas dažādu paaudžu ļaudis, lai Gulbenes 81.dzimšanas dienas pasākumā būtu klāt brīdī, kad sumina "Gada cilvēku 2008" un "Sirsnīgāko priekšnieku 2008", kā arī, lai izbaudītu kultūras centra mākslinieciskās pašdarbības kolektīvu sarūpēto koncertu.

Kā pelēkbalti mākoņi virs skatuves rindojas Gulbenes Tautas lietišķās mākslas studijas "Sagša" dalībnieču austie dvieļi. Skan gulbenieša Normunda Mazūra dziesma par Gulbeni, ko nomaina pūtēju orķestra muzicējums Jolanda Andževa vadībā. Pārdomās par Gulbeni un gulbeniešiem dalās Gulbenes evaņģēliski luteriskās baznīcas mācītājs Māris Sarma.

"Gulbenei salīdzinājumā ar Rīgu ir daudzas priekšrocības. Šī pilsēta būs tāda, kādu paši to veidosim. Es vēlos būt labs mācītājs šai pilsētai un draudzei. Ja mēs katrs Gulbenei dāvināsim kaut ko labu, šī pilsēta nekļūs sliktāka," saka mācītājs.

Dzied senioru koris "Atbalss" diriģentes Ligitas Plešanovas vadībā. Pilsētas jaunieši apliecina, ka Gulbenē jūtas labi, bet pirmsskolas izglītības iestādes bērni vēlas, lai Gulbenē cilvēki būtu priecīgi, lai neslimotu un būtu draudzīgi. Uz skatuves - Dainuvītes Putniņas vadītā vidējās paaudzes deju kopa "Apinītis". Dzied sieviešu vokālais ansamblis "Sonoros" Vitas Poišas vadībā.

Dots devējam atdodas

Gulbenes Tautas teātra aktieru atraktīvi pieteikti un pasākuma vadītājas Ineses Stalidzānes aicināti uz skatuves cits aiz cita kāpj sirsnīgākie cilvēki, kurus darba kolektīvi nominējuši "Sirsnīgākais priekšnieks 2008" titulam. Tie ir: Latvijas Sarkanā Krusta rajona komitejas izpilddirektors Sīmanis Homčenko, pilsētas labiekārtošanas iestādes vadītāja Ligita Miezīte, uzņēmuma "Druvenieki J" vadītājs Ivo Cepurītis, Vecgulbenes muižas dārzniece Antra Trusle, "Gulbju aptiekas" vadītāja Benita Miķelsone, Ziemeļaustrumu reģionālās lauksaimniecības pārvaldes vadītājs Vitālijs Kuļšs, individuālā uzņēmuma "Kaupēns" vadītājs Edvīns Pumpurs. Zālē - satraukuma pilnas gaidas. Kurš būs visvissirsnīgākais priekšnieks?

Pagājušā gada "Sirsnīgākā priekšniece" Džaneta Priedeslaipa atver aploksni, kurā ir atbilde uz šo jautājumu - šogad tas ir Edvīns Pumpurs.

"Iepriekš nezināju, ka esmu nominēts šim titulam. To man pateica tikai pasākuma dienā. Biju ārkārtīgi pārsteigts. Mūsu kolektīvs ir neliels, bet mēs visi labi saprotamies. Es šodien domāju nevis par to, lai kaut ko ietaupītu un samazinātu, bet, lai kaut ko papildus nopelnītu un cilvēkiem būtu darbs. Pateicos saviem darbiniekiem, kuri par mani rakstīja tik sirsnīgu vēstuli," saka E.Pumpurs.

Cilvēks ar lielo burtu

Dzied vīru vokālais ansamblis "Namejs", dejo senioru deju grupa "Reveranss", senioru deju kopa "Vērdiņš" un deju kopa "Ratiņš", līdz klāt ir brīdis, kad ar aplausiem sveic titula "Gada cilvēks 2008" pretendentus: pedagoģi Ligitu Plešanovu - Jarusovu, uzņēmēju Agri Kori, deju pedagoģi Dainuvīti Putniņu, sportistu Gunāru Rubeni un pensionāru padomes priekšsēdētāju Mirdzu Kušķi.

Pagājušā gada "Gada cilvēks" titula ieguvējs Kārlis Vents atver aploksni un simbolisko balvu - "Kāpnes" - saņem Gunārs Rubenis, kurš pusgadsimtu ir atdevis sportam, bez kura viņam dzīve liktos nepiepildīta.

Vēl tikai drastiskais jauniešu deju kopas "Rūsiņš" priekšnesums, Tautas teātra aktieru novēlējumi visiem gulbeniešiem un jauktā kora "Harmonija" dziedājums par pavasari un ziediem rotātajām pļavām, par laiku, kad mūsu pilsēta izdzīvos savu nu jau 82.gadu.

 

Vairāk foto skatīt: http://www.dzirkstele.lv/portals/foto_video/raksts.html?xml_id=12855

Pievieno komentāru

Vietējās ziņas