Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Pilsētas nomale nenozīmē, ka tur nekas nav jādara 1

Laikrakstam "Dzirkstele" šīs nedēļas sākumā savu sašutumu pauda gulbenietis Jānis Augstkalns, kurš dzīvo Tilta ielā 31.Viņu neapmierina fakts, ka jau vairākus gadus nedega ielu apgaismes spuldzes Tilta ielas atzarā, kā arī arvien dziļāka kļūst pamatīgā peļķe uz Tilta ielas.

"Divas nedēļas pirms Latvijas valsts svētkiem SIA "Gulbenes nami" informēju, ka jau divus gadus nedeg divas ielu apgaismojuma spuldzes, kas izvietotas tieši pie Tilta ielas atzara. Man tika norādīts, ka ielu apgaismes spuldzes tiek mainītas pēc Gulbenes pilsētas pārvaldes rīkojuma, un iedeva tālruņa numuru, pa kuru sazināties ar pārvaldes speciālistiem. Diemžēl līdz pat pirmdienai neviens nebija ieradies apskatīt situāciju," stāsta J.Augtskalns.  

Blakus nedegošajām ielu apgaismes spuldzēm uz ielas braucamās daļas izveidojusies arī liela un dziļa peļķe. Cilvēkiem, kuri jau rīta agrumā pa tumsu dodas uz darbu pilsētas centrā, ir gandrīz neiespējami apiet šo peļķi. Ja uznāks sals, uz ielas veidosies slidotava. Arī autovadītājiem, kas pa šo ielas daļu brauc pirmo reizi, peļķe var radīt dažādus nepatīkamus pārsteigumus.

 

Vīrietis stāsta, ka Tilta ielas daļa, kas ved uz Gulbenes jaunajiem kapiem, gan tikusi nobērta ar lietoto asfaltu. Viņš atceras, ka jau aptuveni pirms desmit gadiem bijusi runa, ka taps projekts šīs ielas sakārtošanai, bet viss esot noklusis.

 

J.Augstskalns stāsta, ka līdz šim vietā, kur sākas Tilta ielas atzars, nav nekādas norādes par to, tāpēc nezinātājs to pat nepamana. Pagājušā gada ziemā ēku, kas atrodas uz šī atzara, tikai ar grūtībām izdevies atrast arī neatliekamās medicīniskās palīdzības automašīnai.

 

"Vai tad ielu norādēm ir jāatrodas tikai pilsētas centrā? Tām vajadzētu būt arī pilsētas nomalēs," uzskata J.Augstkalns.

 

Piebilstams, ka Gulbenes pilsētas pārvaldes speciālists saimnieciskajos jautājumos Juris Aleksāns apskatīja izveidojušos peļķi uz Tilta ielas atzara, un trešdien no tās ūdens tika atsūknēts.  Viņš arī pastāstīja, ka šonedēļ elektriķi laternās esot sākuši mainīt spuldzes. Tas tikšot izdarīts arī Tilta ielā.

Pievieno komentāru

Komentāri 1

re kā!

O, jau 2 gadus maina apgaismojuma spuldzes! Pašatdeve izcili liela!!!

pirms 8 gadiem, 2011.12.18 14:27

Vietējās ziņas