Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Pilsētas pārvalde gadumijā dāvina svētku salūtu par 800 latiem 4

Vairāki simti gulbeniešu izvēlēs jauno gadu sagaidīt Gulbenes pilsētas centrālajā skvērā.
Tāda tradīcija ir jau otro gadu un šoreiz cilvēku bija daudz vairāk nekā pērn. Vairāk foto šeit.  Ir video.

Sanākušie svētku dalībnieki noklausījās Ministru prezidenta Valda Dombrovska, Valsts prezidenta Valda Zatlera,  Gulbenes novada domes priekšsēdētājas Sandras Daudziņas un Gulbenes pilsētas pārvaldes vadītāja Osvalda Lucāna (bija Salatēva tērpā) uzrunu.

 

Gulbenes pilsētas pārvaldes sarūpētais svētku salūtam šogad tika izlietoti 800 lati kopā ar pievienotās vērtības nodokli.  Par salūtu gādāja firma no Rīgas SIA "Uguņošanas mākslas studija".

 

Pēc salūta daļa cilvēku atgriezās mājās, lai turpinātu svinības, bet daļa steidza ieņemt vietas pie galdiņiem jaunajā kafejnīcā "Rodi", kas atrodas Gulbenes kultūras centra ēkā. Kafejnīcu tās pirmie apmeklētāji jau paspējusi nosaukt par "bānīti". Uz to esot mudinājis tās vizuālais iekārtojums. Tie, kas nerada vietu "Rodos", atpūtās Gulbenes kultūras centra foajē, kur arī bija izvietoti galdiņi.

 

Centra direktors Egons Kliesmets "Dzirkstelei" pastāstīja, ka uz Jaungada balli pārdotas vairāk nekā 500 biļešu. Dejotāju netrūcis ne lielajā zālē, kur muzicēja Gregs & draugi, ne diskozālē, kur par mūziku gādāja DJ Dzintars & "The Little Pink Lady". Jaungada balle Gulbenes kultūras centrā beidzās pulksten 6.00.

Pievieno komentāru

Komentāri 4

Vispār noskaņa skvērā bija jauka, īpaša! Laimīgu visiem Jauno gadu!

pirms 9 gadiem, 2011.01.03 23:47

Jauki!

Nu, kur tad vēl "'rējēji" nav pamodušies un sākuši savu darbu!

pirms 9 gadiem, 2011.01.03 22:15

Vietējās ziņas