Pilsētas svētkos pārmērīgi lieto alkoholu

Sabiedriskās kārtības ziņā šie Gulbenes pilsētas svētki bija smagāki nekā pirms gada - ļoti daudz tika lietots alkohols.

Neatliekamās medicīniskās palīdzības Vidzemes reģionālajā centrā “Dzirkstelei” stāsta, ka daudziem svētku apmeklētājiem bija nepieciešama mediķu palīdzība, jo bija saindējušies ar alkoholu.

Gulbenes novada pašvaldības policijas priekšnieks Mārtiņš Didrihsons-Linards stāsta, ka kāds svētku apmeklētājs alkohola reibumā pretojās gan zemessargiem, gan arī pašvaldības policijai. Rezultātā tika aizvests uz Balvu atskurbtuvi. Ar zemessargiem konfliktēja arī vēl kāds cits apreibis svētku svinētājs. Sestdien noslēguma koncertā “bija pāris “kritušie””, kuri bija aizmiguši Vecgulbenes muižas parkā turpat pie soliņiem vai zem soliņiem.

“Vienu nogādājām mājās, vienam izsaucām “ātros””, jo bija nepilngadīgs. Beigās bija neliels konflikts, jo bija jaunieši, kuri nevēlējās beigt ballēties,” stāsta pašvaldības policijas priekšnieks.

Satiksmes uzraudzības rotas vecākā inspektore Valda Gibala-Lesiņa “Dzirksteli” informē, ka pilsētas svētki satiksmes uzraudzības jomā pagājuši mierīgi. Pārkāpumi galvenokārt saistās ar braukšanas ātruma pārsniegšanu. Noticis arī viens negadījums, kad 80 gadus veca sieviete nav tikusi galā ar spēkrata vadāmību uz ceļa Gulbene-Zeltiņi, kā rezultātā automašīna “Audi 80” apgāzās. Vadītāja nogādāta slimnīcā, reibums nav konstatēts.

Pievieno komentāru

Vietējās ziņas