Pilsētas uzraksts ir sakārtots 3

Šajās dienās tika sakārtots uzraksts “Gulbene”, kas ir izvietots pie pilsētas, iebraucot tajā no Smiltenes puses. Uzraksts ir pārkrāsots un tagad izskatās vizuāli pievilcīgāks.

Jau rakstījām, ka kāda gulbeniete, kura diendienā dodas garām šim uzrakstam, aicināja atbildīgās iestādes padomāt par tā sakārtošanu, jo tas nav atjaunots vismaz gadus 20 un izskatās noplucis. Pilsētas pārvaldes vadītājs Jānis Naglis, uzklausot šo ierosinājumu, solīja uzrakstu sakārtot, un, sagaidot Pilsētas svētkus, tas arī ir izdarīts.


J.Naglis saka paldies uzņēmējam Zintim Vībānam par palīdzību uzraksta sakārtošanā. Pilsētas pārvaldes vadītājs saka - protams, būtu skaisti, ja arī pārējās vietās pie pilsētas robežas būtu ne tikai zīme, kas norāda, ka ir sākusies Gulbene, bet arī īpašs uzraksts. Iespējams, ar laiku, ņemot vērā līdzekļus, būs iespēja uzrakstus izvietot arī citviet, iebraucot pilsētā.


Pievieno komentāru

Komentāri 3

Stabs

Un sacerējās Vībāns ka ielīdis Naglim......

pirms 6 gadiem, 2014.07.29 15:22

...

tāds tādu atrod, viens meklē lētāko, otrs algas un nodokļus nemaksā...kas būs 10 gadiem, kad aptrūksies nodokļu, Naglis jau vairs amatā nebūs, tāpēc par to nedomā...Vībāns iesniegs maksātnespēju...

pirms 6 gadiem, 2014.07.31 15:51

Vietējās ziņas