Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Pirmīšus uzņem skolas saimē

Gulbenes Bērzu sākumskolā pirms došanās skolēnu brīvdienās notika pirmo klašu svētki jeb pirmklasnieku uzņemšana skolas saimē. Vairāk foto šeit.

Bērzu sākumskolas skolnieku Reiņa un Gustava mamma Ilze Kalinka stāsta, ka pasākums notika sirsnīgā un jaukā atmosfērā. Svinīgajā daļā pirmīšus sveica visu lielāko klašu skolēni ar dziesmām, dejām, asprātīgiem stāstiem un nelielu teātra izrādi par prieka meklēšanu un spēju to nosargāt. Lielāko klašu skolēni bija parūpējušies par dāvanām un saldumiem, kas tik ļoti iepriecināja viņu mazākos skolasbiedrus. Savukārt skolotāji katram pirmītim kopā ar laba vēlējumiem dāvināja fotorāmīti un atslēgas piekariņu.

 

"Pasniedzot šīs dāvanas, skolas direktore teica, ka atslēgas piekariņš ir kā simbols tam, ka nu ir pienācis laiks kļūt atbildīgiem," atceras I.Kalinka.


Savukārt pasākuma otrajā daļā, kā pārsteigums vecākiem un bērniem, ciemos ieradās klauns Rūdis, kas mūs visus izklaidēja ar pārdomātām un interesantām rotaļām. "Bērni bija sajūsmā!" saka sākumskolēnu mamma.


Viņa ir pārliecināta, ka šādi pasākumi ir lieliska iespēja pabūt kopā ar vecākiem un bērniem, iepazīties tuvāk, kopīgi malkot tēju un baudīt pašu sarūpētu cienastu. "Bērzu sākumskolas īpašā atmosfēra rada mājīguma un mīļuma sajūtu, un mums, vecākiem, ir prieks, ka mūsu bērni ir drošās rokās. Gaidīsim nākamos svētkus, kad atkal būs iespēja visiem būt kopā!" saka I.Kalinka.

Pievieno komentāru

Vietējās ziņas