Plāno auto piešķirt lietošanā 4

Par vieglās automašīnas “Volkswagen Jetta” nodošanu individuālā lietošanā Gulbenes novada domes izpilddirektorei Gunai Švikai 25.janvāra domes sēdē balsos deputāti.

Tautsaimniecības komitejas sēdē, kas notika 17.janvārī, tika panākta vienošanās apstiprināšanai uz domes sēdi virzīt šo jautājumu ar zināmiem nosacījumiem. Automašīnai ir paredzēts noteikt nobraukuma limitu - 2750 kilometri mēnesī. Tāpat paredzēts plānot degvielas patēriņa normu: 100 kilometru nobraukumam vasaras sezonā (no 1.aprīļa līdz 31.oktobrim) - 4,1 litru un ziemas sezonā (no 1.novembra līdz nākamā gada 31.martam) – 4,5 litrus. Diskusija izvērtās, vai šādas normas ir adekvātas.

Pēc deputātes Ilzes Mezītes ierosinājuma lēmuma projekts tika papildināts ar domu, ka vajadzīgs trīs mēnešu izmēģināšanas laiks, lai secinātu, vai noteiktās normas ir pietiekamas.

Novada domes Īpašumu pārraudzības nodaļas vadītājs Zintis Skopāns pauda, ka nepieciešamības gadījumā pēc tam normas var pārskatīt un domē lemt no jauna.

Dome jaunu (nelietotu) vieglo vidējās klases automašīnu “Volkswagen Jetta” izpilddirektores darba vajadzībām nomā no Rīgas SIA “ML auto” par kopējo līgumcenu 9648 eiro bez PVN.  Transportlīdzeklis izmantos dīzeļdegvielu.

Pievieno komentāru

Komentāri 4

Jekabs

oranzajai svikai ekonomijas nolukos butu labak pieskirt velosipedu, tas vinas pasas veselibas laba, svaigs gaiss un fiziska slodze naks par labu

pirms 3 gadiem, 2018.01.19 12:41

Hii

Ieliek senu foto kur Jetta tuvumā nav bijusi, 5 citas markas gan.....

pirms 3 gadiem, 2018.01.19 13:57

liepiņš

darbdienās uz darbu un atpakaļ . sestdienās un svētdienās uz madonu un rīgu pie bērniem . mezīte cīnās par daini , lai tam kāds litrs ar tiktu

pirms 3 gadiem, 2018.01.21 22:36

Vietējās ziņas