Plāno pilsetas bērnudārzu darbu vasarā 4

Gulbenes rajona padomes Izglītības pārvaldes vadītāja Liāna Jansone informē, ka ir saņemta Eiropas nauda, kura tiks izmantota, lai izremontētu pilsētas bērnudārzu virtuves. Līdz ar to ir mazliet mainījusies situācija, kā strādās bērnudārzi vasaras mēnešos.

L.Jansone norāda, ka šobrīd ir ieplānots jūnijā virtuves pārbūvēt 1. pirmsskolas izglītības iestādē un 2.pirmsskolas izglītības iestādē "Rūķītis", tāpēc bērni būs jādodas uz 3.pirmsskolas izglītības iestādi "Auseklītis".

 

"Remontu virtuvēs tiek plānots uzsākt 1.jūnijā. Ceram, ka mēneša laikā šajās ēkās remonts tiks arī pabeigts. Teritorijas darbi gan ir saplānoti lieli, tāpēc tie turpināsies ilgāk," stāsta L.Jansone.


Jūlijā un augustā ir iecerēts, ka strādās 2.pirmsskolas izglītības iestāde "Rūķītis".

 

"Līdz 11.maijam vecāki tiek aicināti izdomāt un aizpildīt aptauju bērnudārzos, kurā viņiem ir jānorāda, vai bērnam būs nepieciešams bērnudārzs vasarā. Ja izrādīsies, ka bērnu, kuriem būs nepieciešams bērnudārzs jūlijā un augustā būs ļoti daudz, tad, iespējams, strādās gan 1., gan 2. pirmsskolas izglītības iestāde," skaidro L.Jansone.


Viņa piebilst, ka īsta skaidrība būs pēc 11.maija, kad būs zināms bērnu skaits, kuriem nepieciešams bērnudārzs vasarā.

Pievieno komentāru

Komentāri 4

Cepuri nost!

Redz kā jauki viss ir atrisināts! Ziemā taču tāds stresssss bija par šo tēmu.

pirms 11 gadiem, 2009.04.24 15:10

MAMMA

paldies, vismaz vasarā mūsu bērniem būs nodrošināts dārziņš! :)

pirms 11 gadiem, 2009.04.24 14:52

Vietējās ziņas