Policija Gulbenē pārbauda skaistumkopšanas salonus 6

No 1. līdz 4. martam Valsts policijas Vidzemes reģiona pārvaldes Gulbenes iecirkņa apkalpojamā teritorijā reģistrēti 32 notikumi, kad iedzīvotāji vērsušies pēc palīdzības policijā vai konstatēts, ka noticis noziedzīgs nodarījums. Aizvadītajās dienās Valsts policijas Gulbenes iecirkņa apkalpojamā teritorijā veica skaistumkopšanas salonu pārbaudes. Kopumā tika pārbaudīti 15 meistari, pārkāpumi salonos netika konstatēti. Noteiktie ierobežojumi tiek godprātīgi ievēroti. Par to informē Valsts policijas pārstāve Zane Vaskāne. 

Pievieno komentāru

Komentāri 6

Magnolija

Kāpēc policija nepārbauda, kas notiek slavenās šovu zvaigznes mājā? Žanis atgriezies no Īrijas, vazājas pa Gulbeni, bet pie pašas katru dienu brauc filmētāji no Rīgas. Esmu kaut ko palaidusi garām, un ciemošanās citā sētā ir atļauta?

pirms mēneša, 2021.03.04 20:12

garāmbraucējs

Redziet, policija šovu neskatās. Tāpat tur dzīvoja no 3 mājsaimniecībām sabraukušie- palīdze vai aukle no Lejasciema, Daina Ābrama, un no Liepājas dzejnieks Jānis Lūciņš. Neviens nerakstīja iesniegumu policijai. Šovā varēja redzēt, ka tur ir visi.

pirms mēneša, 2021.03.04 21:52

Janis

Labāk lai policija pārbauda kur dzer no vairākām mājsaimniecības.Ballites taisa.Kur tiešām ir jākontrolē.

pirms mēneša, 2021.03.06 06:43

Vietējās ziņas