Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Policija pētīs videoierakstus, lai noskaidrotu Vecgulbenes muižas kompleksa ēku apzīmētājus 2

Pašvaldības policija strādā, lai noskaidrotu, kas ar sarkanu krāsu ir apķēpājis Vecgulbenes muižas kompleksa ēkas.

“Dzirkstele” jau rakstīja, ka ar sarkanu krāsu, visticamāk, no pūšamā baloniņa ir neglīti apzīmētas un aprakstītas Vecgulbenes muižas kompleksa ēkas. Vienu no ēkām, kurā atrodas Gulbenes novada vēstures un mākslas muzejs, “rotā” cieņu aizskaroši vārdi, kā arī nosaukti konkrēti vārdi un uzvārdi, savukārt bijušās aitu kūts, kas valsts kultūras pieminekļu sarakstā minēta kā lopu virtuve, loga rūti “rotā” vīrišķības simboli. Aprakstīta ir arī vēl viena muižas kompleksa ēka, kas savulaik bijusi liellopu kūts.

Gulbenes novada pašvaldības policijas priekšnieks Mārtiņš Didrihsons Linards “Dzirkstelei” norāda, ka pie šīs lietas tiek strādāts. “Ar Valsts policiju esam skatījušies video, bet nepieciešams zināt konkrēti, kad tas ir noticis, un tas, visticamāk, ir noticis nevis aizpagājušajās brīvdienās, bet senāk. Iespējams, tad, kad tika apzīmēta arī ēka, kurā atrodas salons “Tavai un manai veselībai” - 3.oktobrī. Pēc šīm ziņām varam saprast, kuru dienu video skatīties. Tur, kur ir apzīmētas ēkai logu rūtis - pie CSDD, tur ir videokameras. Gandrīz viss pagalms ir pārredzams. Arī uzvārdi uz aprakstītājām ēkām figurē.   Muzejs ir uzrakstījis iesniegumu arī Valsts policijai,” stāsta M.Didrihsons Linards.

Pievieno komentāru

Komentāri 2

!!!

Pētnieki atradušies! Varbūt beidzot jāsāk strādāt nevis tikai pļāpāt un pētīt?

pirms 10 mēnešiem, 2019.10.22 10:46

???!!!

Un kas būs, ja izpētīs? Nekas! Paļurinās, varbūt kādus papīrus sarakstīs un čušs.
Aprakstītājiem vajag saburzīt purnus un tā, lai zīmes paliktu uz gadu desmitiem. Viņu večiem radīt neatrisināmas problēmas un tā, la vismaz daļa no vecākiem nožēlotu, ka ir paši piedzimuši un vēl radījuši debilus pēcnācējus. To parādīt TV ik pēc pusstundas kādas 3 diennaktis, kādi nu izskatās paši krāsotāji - debiliķi un ko saka viņu vecāki. Ar to sienu apkrāsošanai būs pielikts punkts.

pirms 10 mēnešiem, 2019.10.22 11:17

Vietējās ziņas