Policija turpina pastiprināti apkarot nelegālo akcizēto preču apriti 6

Aizvadītajā diennaktī saņemta informācija par 61 gadījumiem, kad iedzīvotāji vērsušies pēc palīdzības policijā vai konstatēts, ka noticis noziedzīgs nodarījums. Reģistrēti 5 ceļu satiksmes negadījumi bez fiziski cietušām personām. Pie transportlīdzekļu stūres, alkoholisko dzērienu iespaidā, sēdies viens velosipēda vadītājs. Noformēti 80 administratīvā pārkāpuma protokoli ceļu satiksmes jomā, no kuriem 35 bija par atļautā ātruma pārsniegšanu.

Šonedēļ, sankcionētas kratīšanas laikā, Alūksnes novadā tika atrastas un izņemtas 3480 cigaretes, bez Latvijas Republikas akcīzes nodokļa markām. Policijā uzsākta administratīvā lietvedība.

Policija turpina pastiprināti strādāt nelegālo akcizēto preču aprites apkarošanas jomā un lūdz iedzīvotājus ziņot policijai, ja ir informācija par nelegālo akcizēto preču tirdzniecību vai uzglabāšanu, zvanot pa tālruni 110.

#Atkrāpies! ir pretkrāpšanas kustība, kurā apvienojušās Latvijas valsts pārvaldes iestādes, kas cīnās pret krāpniecību dažādās jomās un izpausmēs, kā arī Latvijas iedzīvotāji un organizācijas, kas stingri iestājas pret jeb kāda veida krāpšanu. Vairāk informācijas un iespēja iesaistīties kustībā www.atkrapies.lv.

Pievieno komentāru

Komentāri 6

zxc

Darbiņš ta labs, tikai beidziet smīdināt ar tiem administratīvajiem sodiem!

pirms gada, 2020.01.31 19:48

?

Kas tur labs? Cilvēki vismaz cenšas nopelnīt iztikai, nevis stāv rindā pēc pabalstiem!

pirms gada, 2020.02.02 02:12

Nu nezinu

Jaungulbenē gan laikam tā točka nekad netiks aizklapēta!!

pirms gada, 2020.02.02 13:11

$

Un kur tad ir točka Jaungulbenē?

pirms gada, 2020.02.03 17:17

Vietējās ziņas