Policijas darbinieki rīkos Drošības dienas 1

Valsts policija septembrī un oktobrī organizē gadskārtējo akciju "Drošības dienas skolās 2008", informē Gulbenes rajona policijas pārvaldes priekšnieka palīgs Gaidis Eglītis.

Šogad Drošības dienu laikā īpaša uzmanība tiks pievērsta vardarbības profilaksei starp bērniem un jauniešiem, kopā ar citām ieinteresētajām institūcijām organizējot preventīvus pasākumus par bērnu savstarpējām attiecībām un konfliktsituāciju risināšanu.

 

Gulbenes rajona policijas pārvalde arī paredzējusi dažādus pasākumus skolās un pirmsskolas izglītības iestādēs, to norise tiks saskaņota ar skolas vadību. Šogad pirmo reizi tiks piedāvāta tēma "Kas ir pārkāpums internetā?".

 

"Plānojot pasākumus, pievērsīsimies arī policijas tēla popularizēšanai un iespējām iegūt policijas darbinieka profesiju, ceļu satiksmes drošības jautājumiem, informēsim par atkarību izraisošo vielu lietošanas sekām un atbildību, kā arī citiem ar bērnu drošību saistītiem jautājumiem. Lai pasākumus padarītu interesantākus, tiks demonstrētas arī prezentācijas par atbilstošo tematiku," norāda G.Eglītis.

 

Tāpat kā iepriekšējos gados bērni un jaunieši būs gaidīti viesi arī Gulbenes rajona policijas pārvaldē, kur tiks dota iespēja ielūkoties policistu ikdienas darbā un uzdot interesējošos jautājumus. Par vēlmi apmeklēt policiju laikus (vismaz divas dienas pirms apmeklējuma) jāzvana pa tālruņiem 64401129 (G.Eglītis) vai 64401123 (nepilngadīgo lietu inspekcija).

Pievieno komentāru

Komentāri 1

Vietējās ziņas