Policijas dienā šodien svinīgi sveic un apbalvo arī Gulbenes policistus 8

Šodien, 3.decembrī, Valkā notiek Policijas dienai veltīts svinīgs pasākums, kurā apbalvojumus par godu Latvijas Republikas Proklamēšanas 96.gadadienai un par godu Latvijas Valsts policijas 96.gadadienai saņem Vidzemes reģiona policijas pārvaldes amatpersonas. Par to informē Valsts policijas Vidzemes reģiona pārvaldes Kārtības policijas biroja inspektore Sintija Virse.

Viņa stāsta, ka svētbrīdis notiks Valkas – Lugažu  evaņģēliski luteriskajā baznīcā. Pēc tam pasākuma dalībnieki noliks ziedus pie Pateicības akmens, pieminot 2002.gada 5.maijā apšaudē bojāgājušo Valkas rajona policijas pārvaldes kaprāli Aigaru Kurpnieku.

"Valkas pilsētas kultūras namā pasākuma svinīajā daļā uzrunas teiks Vidzemes reģiona pārvaldes priekšnieks Imants Mitrošenko, Valsts policijas Galvenās kārtības policijas pārvaldes priekšnieks Artis Velšs un Valkas novada domes priekšsēdētājs Vents Armands Krauklis, kā arī citi viesi. Pēc svinīgām uzrunām pasniegs apbalvojumus un noslēgumā pasākuma dalībniekus priecēs Valkas pilsētas teātra aktieri," stāsta S.Virse.

Par godprātīgu dienesta pienākumu izpildi un sakarā ar Latvijas Republikas Proklamēšanas 96.gadadienu, ar Iekšlietu ministrijas Goda rakstu apbalvots virsleitnants ROLANDS LOČMANS (Gulbene).

Ar Valsts policijas apbalvojumu “Jubilejas Goda zīme” Latvijas Valsts policijai 95”” apbalvots majors EDIJS ALEKSEJEVS (Gulbene).

Par priekšzīmīgu dienestu, sasniegtajiem rezultātiem un sakarā ar Latvijas Valsts policijas 96. gadadienu, ar Iekšlietu ministrijas Goda rakstu apbalvota majore Dana Priedeslaipa (Gulbene), ar Iekšlietu ministrijas Pateicību - virsseržants JĀNIS ĀRE (Gulbene).

II pakāpes Valsts policijas apbalvojums “Kriminālpolicijas Goda zīme” piešķirta pulkvežleitnantam ULDIM PUSTAM (Gulbene).

Pievieno komentāru

Komentāri 8

klara

Tas pedejais nosauktais tiesham ir " godam pelnijis", smagi noziegumi neatklati, trukst vardu.

pirms 6 gadiem, 2014.12.03 11:09

klara biksēs

Neatklāti noziegumi būs vienmēr, bet noteikti ka daudz vairāk par neatklātiem ir atklāti smagi noziegumi. Tā ka sēdi biksēs.

pirms 6 gadiem, 2014.12.03 14:14

hi

Ko muldi? Nosauc konkrētu lietu, savu v., uzvārdu un tad dir...........! Atradusies cetkina.... zo...... vien esi!

pirms 6 gadiem, 2014.12.03 12:23

hi

Cits jautājums: kas, visi luteri ir? Vai citu baznīcu nav?

pirms 6 gadiem, 2014.12.03 12:26

Meiča

Bet kādi nagi,tur pat ieroci nevajag!

pirms 6 gadiem, 2014.12.03 13:54

saprotu

Vai tad vīriešiem policistiem būtu aizliegts audzēt un lakot nagus?

pirms 6 gadiem, 2014.12.03 14:37

gulbeniete

Un kur ta tā ka visu lielitajam jauniņajam I.Kublačovam neko nepiešķīra, viņš tak esot Gulbeni uz kājām nostādijis, tas jau ne kas ka nesen tik sācis savu darbību, pierādijis jau esot. ka Gulbene runā viņš esot visu labākais..

pirms 6 gadiem, 2014.12.05 13:37

Vietējās ziņas