Policiju vadīs Ilmārs Ginevičs 8

Līdz brīdim, kad darbu sāks jaunā Vidzemes reģionālā policijas pārvalde, kuras pakļautībā būs arī Gulbenes iecirknis, palicis mazāk
nekā mēnesis, tādēļ šobrīd rit darbs, lai īstenotu reformu.

Kā zināms, visi līdzšinējie policijas darbinieki saņēma brīdinājumus par policijas pārvalžu likvidāciju un arī amata vietu likvidāciju, šobrīd jauno iecirkņu komandas tiek veidotas no jauna.
Vidzemes reģionālās policijas pārvaldes priekšnieks Imants Mitrošenko “Dzirkstelei” atklāj, ka Gulbenes iecirkni turpmāk vadīs Ilmārs Ginevičs, kurš līdz šim ilgus gadus strādāja Gulbenes policijas pārvaldē, bet kopš maija bija iecelts Alūksnes policijas pārvaldes priekšnieka amatā. Līdzšinējais Gulbenes policijas pārvaldes priekšnieks Pēteris Bašķers ir devies pelnītā atpūtā. “Protams, nav normāli, ka viss notiek tik lielā steigā un 1.septembrī iecirknim jau ir jāsāk strādāt, taču nav pamata uzskatīt, ka Gulbenē nebūs policijas. Attiecībā uz iedzīvotājiem nekas sevišķi nemainīsies. Funkcijas, ko veica pārvaldes darbinieki, tiks veiktas arī turpmāk,” uzsver priekšnieks.

60 policijas darbinieki

 

I.Mitrošenko atklāj, ka sākotnēji tika domāts, ka štata vietu samazinājums Gulbenes policijā būs lielāks, taču dažas vietas ir atkarotas un kopumā jaunizveidotajā policijas iecirknī strādās 60 cilvēki. “Jāņem vērā, ka Gulbenē darbu veiks arī tiešā reģiona pakļautībā esošie policijas darbinieki, tie būs ceļu policisti, atļauju sistēmas inspektors un vēl arī patruļpolicija,” norāda I.Mitrošenko.
I.Ginevičs norāda, ka kadru komplektēšana ir jau gandrīz pabeigta, tiesa, nelielas izmaiņas mēneša laikā, protams, vēl var rasties.
“Gulbenes policijā bija paredzēts samazināt 16 štata vietas, taču mums nenācās nevienu cilvēku atlaist piespiedu kārtā, jo diezgan daudzi darbinieki dienestu atstāja pēc pašu vēlēšanās, gan dodoties izdienas pensijā, gan arī cerot, ka tiks atrasts labāk apmaksāts darbs. Mums pat nācās komplektēt komandu, izmantojot astoņu darbinieku palīdzību no Cēsu, Valmieras, Balvu rajona,” stāsta I.Ginevičs. Viņš norāda, ka pašreiz viss notiek tādā pašā darba ritmā, kā bijis līdz šim. “Domāju, ka arī pēc 1.septembra būs līdzīga situācija, kamēr tiks saprasts, kā visas reformas spēj darboties. Zināms laiks vēl paies, kamēr ieiesim jaunajā režīmā,” vērtē
I.Ginevičs.

Tiekas ar vadību

 

Šodien notiks I.Mitrošenko tikšanās ar reģiona iecirkņu vadību. Tajā viņš ir paredzējis iepazīties arī ar cilvēkiem, kurus iecirkņu priekšnieki ir izvēlējušies par saviem vietniekiem. I.Ginevičam Gulbenes policijā darbu palīdzēs veikt vietnieki Uldis Pusts un Arta Kraukle. Tikšanās laikā tiks pārrunāti un apspriesti arī organizatoriski darba jautājumi.

Pievieno komentāru

Komentāri 8

es

to ASAIS -
tu zini, cik liela poličiem vispār būs alga??? par tādu summu, kā esmu dzirdējis, vispār kauns strādāt, tā ka nav nekāds brīnums ka daudzi iet prom paši.

pirms 11 gadiem, 2009.08.16 13:19

asais

un atkal dziivi meli : ***mums nenācās nevienu cilvēku atlaist piespiedu kārtā, jo diezgan daudzi darbinieki dienestu atstāja pēc pašu vēlēšanās***. atlaida neveelamos un savaaca sev uzticiigos dibenaa liideejus, liekeezus un sliimestus.....

pirms 11 gadiem, 2009.08.16 11:39

ilmar

BAŠKERS BIJA GALIGI SLIMS , tapec aizgaja .

pirms 11 gadiem, 2009.08.15 14:31

inara

I.Činevičam laiks doties atputa , bet viņš negrib aiziet - jo patik būt pie varas , ko tur nesaprast- vis ir saprotams !

pirms 11 gadiem, 2009.08.15 14:30

Policists

Ar nožēļu konstāteju, ka vēl joprojām amatos paliek tie, kuriem jau ir 50.gadi un kuri varēja aiziet izdienas pensijā. Tagad kārtējo reizi valdībai tiks parmests, ka policisti negrin doties izdienas penisja 50 gadu vecuma un tiem izidenas vecums japalielina līdz 62 gadiem.
Raugoties no otras puses, Valsts policijas vadībai kopa ar Lindu Mūrnieci vajadzēja visus, kuri sasniedza 50 gadus, padzīt prom, lai nejauc gaisu vai nu lūgt Saeimu grozīt likumu un palielināt izdienas pensijas vecum līdz 62 gadiem, ka tas ir Lietuvā, Igaunijā, Vācija un cituviet.

pirms 11 gadiem, 2009.08.15 01:29

enemy

par Bashkji tu atbildeesi, kopaa dzeeris esi, n....s, lsaucaas laukiem netu iedevushi...

pirms 11 gadiem, 2009.08.14 22:27

iedz

ko var šeit teikt -atkal vadis policiju I.Ģinevič - vai ta viņam nau laiks iet pelnita atputa , ?

pirms 11 gadiem, 2009.08.14 16:05

Vietējās ziņas