Popielā atklāj jaunus talantus

Gulbenes 2.vidusskolas 12.c klases skolniece Lelde Stībele stāsta, ka skolā notikusi popiela jeb zvaigžņu šovs. Katra dalībnieka uzstāšanās bijusi ļoti pārdomāta. Konkurss parādījis, ka skolā mācās talantīgi skolēni. Popielā īpaši aktīvas bijušas 7.b klases meitenes.

"Varēja pamanīt, ka skolēni šo pasākumu bija gaidījuši jau ilgi, jo priekšnesumi bija pārliecinoši un atraktīvi. Mūsu skolā ir patiešām talantīgi skolēni, piemēram, Renāts no 11.a klases, kurš dziedāja pat divas dziesmas un Kristīna no 12.a klases, kura demonstrēja vēderdejas," saka L.Stībele.


Ikviens zvaigžņu šova dalībnieks izcēlās ar kaut ko īpašu - deju mākslu vai dziedātprasmi.


Žūrijas sastāvā bija gan skolotāji, gan skolēni, kuri nolēma, ka 1.vietu popielā ir pelnījuši 3.klases skolēni. Viņi atveidoja dziedātāju Kristīnu Agileru, 2.vietā - 11.a klases skolēns Renāts, 3.vietā - 6.a klases zēni. Klātesošos viņi pārsteidza ar interesanto pieeju grupas "Qeen" dziesmai "We are the champions".


Zvaigžņu šova galvenās balvas - mikrofoni. Tie simbolizē mākslinieku priekšnesumu oriģinālitāti.


"Skolēnu līdzpārvalde saka lielu paldies aktīvajiem konkursa dalībniekiem. Ikviens no jums bija īpašs un vienreizējs! Paldies arī skolas popgrupai "Noskaņa" par pasākuma atklāšanu un publikas iesildīšanu, kā arī lieliskajām dejotājām - skolas kustību deju grupai. Paldies viesmāksliniekiem Baibai, Ingai un Elvijam no Gulbenes vidusskolas," teic L.Stībele.

Pievieno komentāru

Vietējās ziņas