Prēmē jaunos futbolistus

Gulbenes dome pilsētas zēnu un meiteņu futbola panākumus nolēmusi prēmēt kopsummā ar 1220 latiem. Pilsētas domē "Dzirkstele" uzzināja, ka ceturtdien Gulbenes deputāti nolēma prēmēt vairākas futbola kluba "Gulbene 2005" komandas par panākumiem dažāda līmeņa sacensībās. Prēmiju apjoms katrā nominācijā svārstās no 10 līdz 200 latiem pēc iedzīvotāju ienākumu nodokļa nomaksas.

Visvairāk - kopsummā 250 latu - nolemts piešķirt divām komandām. G-12 grupas meiteņu futbola komandai par iegūto 1.vietu Livonijas (Baltijas) līgas vasaras čempionātā, 1.vietu Latvijas vasaras čempionātā un 2.vietu Latvijas ziemas čempionātā, kā arī U-14 zēnu futbola komandai par iegūto 2. un 3.vietu Livonijas (Baltijas) līgas vasaras čempionātā.


Prēmētas tiek arī G-16 grupas meitenes par iegūto 3.vietu Livonijas (Baltijas) līgas vasaras čempionātā un sieviešu futbola komanda par 3.vietu Latvijas 2.olimpiādē.


Prēmijas piešķirtas pēc futbola kluba "Gulbene 2005" prezidenta Jāņa Antaņeviča lūguma un pamatojoties uz Gulbenes pilsētas domes nolikumu.


Prēmēto komandu treneri ir Dainis Tašiņš un Boriss Jamkovijs.

Pievieno komentāru

Vietējās ziņas