Prēmēs izcilus skolēnus un viņu skolotājus

Gulbenes pilsētas domes 25.septembra sēdē deputāti lēma par izcilāko skolēnu un viņu skolotāju prēmēšanu.

Deputāti nolēma prēmēt Beāti Leimani ar 20 latiem (pēc iedzīvotāju ienākuma nodokļa nomaksas) par iegūto 1.vietu Latvijas mūzikas skolu Izglītības programmas stīgu instrumentu spēles audzēkņu valsts konkursa 2.kārtā un 20 latiem par iegūto 1.vietu Latvijas mūzikas skolu Izglītības programmas stīgu instrumentu spēles audzēkņu valsts konkursa 3.kārtā. Skolotājai Lūcijai Bricei par B.Leimanes sagatavošanu un iegūto 1.vietu Latvijas mūzikas skolu Izglītības programmas stīgu instrumentu spēles audzēkņu valsts konkursa 2. un 3.kārtā piešķirt 40 latus. B.Leimane saņems arī 130 latus par iegūto "Grand Prix" 2. starptautiskajā konkursā "Olimpo Musicale". Tikpat lielu prēmiju saņems arī viņas skolotāja L.Brice. Arī Ance Skopane ar savu skolotāju Lidiju Musajevu katra saņems 130 latu prēmiju par iegūto 1.vietu starptautiskajā konkursā Parīzē "Concours Musical de France".

 

Gulbenes mūzikas skolas metālpūšamo instrumentu kvarteta dalībniekus Viesturu Grapmani, Raivi Pētersonu, Hārdiju Nogobodu un Artūru Haritonovu par 1.vietu pūšaminstrumentu spēles audzēkņu ansambļu valsts konkursa 2.kārtā prēmēs ar 30 latiem un 2.vietu konkursa 3.kārtā - ar 20 latiem. 30 latus par sagatavošanu konkursa 2.kārtai un 20 latus par sagatavošanu 3.kārtai saņems arī kvarteta skolotājs Donāts Veikšāns. 20 latu prēmiju par iegūto 2.vietu 2008.gada Dziesmu svētku finālskatē saņems arī Gulbenes mūzikas skolas pūtēju orķestris un viņu diriģents D.Veikšāns.

 

Elina Fjodorova par iegūto 3.vietu starptautiskajā krievu valodas olimpiādē saņems 50 latus. Andris Locāns par iegūto 1.vietu Latvijas Universitātes A.Liepas neklātienes matemātikas skolas konkursā "Profesora Cipariņa klubs" saņems 25 latus un par iegūto 3.vietu Latvijas 35. atklātajā olimpiādē - 15 latus. Skolotāja Ingūna Ludborža par A.Locāna sagatavošanu iepriekšminētajam konkursam un olimpiādei arī saņems 25 un 15 latus. Kristīne Freimane par iegūto 3.vietu valsts vēstures 14. olimpiādē saņems 15 latus. Arī viņas skolotāja Ilze Kalve par K.Freimanes sagatavošanu olimpiādei saņems tikpat lielu prēmiju. Elīna Locāne un viņas skolotāja Margarita Češļa par iegūto 2.vietu Latvijas 35. atklātajā olimpiādē katra saņems 20 latu prēmiju.

Pievieno komentāru

Vietējās ziņas