Prezentēs 400 lappušu “Autogrāfu 2”

Vecgulbenes muižā 28.novembrī pulksten 16.00 notiks Gulbenes novada autoru darbu kopkrājuma "Autogrāfs 2" atvēršanas svētki "Gabaliņš no sirds". Pasākumu vadīs Gulbenes Tautas teātra režisore un Gulbenes novada domes galvenā speciāliste kultūras jomā Edīte Siļķēna.

Izdevums tapis Vītola izdevniecībā un salīdzinājumā ar pirmo "Autogrāfa" izdevumu tas ir ievērojami biezāks, jo grāmatai ir apmēram 400 lappuses, kurās lasāmi 65 dažādu autoru darbi. Grāmata tapusi sadarbībā ar Gulbenes bibliotēku un Gulbenes novada domi. Tās izdošanu atbalstījuši daudzi Gulbenes uzņēmēji un citi., kam tuvs literārais vārds.  

"Ir paveikts liels darbs, kurā var iepazīties ar Gulbenes bibliotēkas literātu kluba "Autogrāfs" dalībnieku darbiem, kā arī ar citu mūsu novadā dzīvojošo cilvēku radošajiem darbiem, kas tapuši vairāku gadu gaitā un arī šogad. Izdevumā ievietoti arī vairāku novadnieku darbi, kuri dzīvo un strādā citur, bet joprojām nodarbojas ar literatūru, piemēram, Ojārs Zanders, Maija Kūle, Guntars Godiņš, Harijs Ozols un citi," stāsta Vītola izdevniecības vadītāja Ilona Vītola.

 

Pasākuma pirmajā daļā skanēs dzeja dažu autoru izpildījumā, kā arī dziesmas un mūzika. Otrajā daļā būs Harija Ozola un Santas Zapackas koncerts. Trešajā daļā - balle, kurā muzicēs Imants Ilgažs.

Uz pasākumu ieeja ar ielūgumiem, kurus iespējams iegādāties pie E.Siļķēnas, Gulbenes kultūras centrā un Gulbenes bibliotēkā.

Pievieno komentāru

Vietējās ziņas