Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Prezentēs fotoceļvedi par Alūksni

30. augustā Alūksnes pilsētas bibliotēkā tiks prezentēts jaunais fotoceļvedis „Alūksne". Ceļvedī iekļauta tekstuāla informācija un fotogrāfijas par populārākajiem tūrisma objektiem Alūksnes pilsētā, arī pilsētas karte.

Ceļveža atvēršanas svētkos piedalīsies Alūksnes pilsētas domes, izdevniecības „Jumava" pārstāvji un cilvēki, kas palīdzējuši ceļveža tapšanā.

 

Ceļvedī ievietotas Alvita Grīvnieka, Intara Pamils - Pamiljena, Jāņa Podnieka un Arta Rutka fotogrāfijas. Grāmatā izmantoti Alūksnes pilsētas domes materiāli.

 

Jaunais fotoceļvedis tapis izdevniecībā „Jumava" ar Alūksnes pilsētas domes finansiālu līdzdalību un nācis klajā šonedēļ.

 

Ceļvedis izdots 1300 eksemplāru tirāžā un tas būs nopērkams „Jumavas" un Zeberiņa grāmatnīcu tīkla grāmatnīcās, kā arī „Jāņa Rozes", „Valters un Rapa" un citās grāmatnīcās visā Latvijā.

 

Pēc ceļveža prezentācijas pasākuma apmeklētājiem būs iespēja iegādāties gan jauno izdevumu, gan citas izdevniecības „Jumava" grāmatas.

Agita Auziņa

Pievieno komentāru

Vietējās ziņas