Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Priecē eņģeļu egle, “Vēzis” nav pazudis 1

Droši vien gulbenieši jau būs ievērojuši, ka no vakaros izgaismotā pilsētas centrālā skvēra ir pazudusi viena no zodiaka zīmēm - "Vēzis". Iedzīvotāji nobažījusies, vai zīmi kāds nav patvaļīgi piesavinājies.

"Dzirkstele" noskaidroja, ka "Vēzis" šobrīd atrodas pie SIA "Gulbenes nami" elektriķiem, kuri tam novērš mitruma radītos tehniskos bojājumus. Viņi sola to nolikt vietā jaunnedēļ.

 

"Lielajā vējā un lietū diodēs iekļuvis mitrums. Tiklīdz viss būs kārtībā, zīme atgriezīsies savā vietā centrālajā skvērā," apliecina arī Gulbenes pilsētas pārvaldes vadītājs Osvalds Lucāns. Viņš aicina pilsētas iedzīvotājus arī turpmāk būt tikpat vērīgiem un informēt par to, kas notiek pilsētā.

 

Savukārt pirms vairākiem gadiem iestādīto baltegli skvērā ar pašu gatavotiem eņģeļiem ir izrotājuši Gulbenes mākslas skolas audzēkņi, tā priecē daudzus gulbeniešus.

 

"Bērni, skolotāju rosināti, iztēlojās un zīmēja katrs savu īpašo, neatkārtojamo eņģeli - dažam tas ir liels, dažam pavisam mazs, kāds ir smaidīgs, kāds pavisam nopietns, bet visiem ir spārni. Tie ir spārni, ar kuriem nest sveicienus un apciemot katru, kam vajadzīga palīdzība. Tika izgatavots tik daudz eņģeļu, ka daļa no tiem tagad rotā pilsētas centrālā skvēra mazo eglīti, bet daļa nolaidušies kokos pie mākslas skolas ēkas," Gulbenes mākslas skolas direktores vietniece izglītības jomā Sandra Dikmane.

 

Mākslas skola atsaukusies labdarības kustības „Eņģeļi pār Latviju" uzaicinājumam piedalīties Vislatvijas pilsētu akcijā un veidot savā pilsētā īpašo eņģeļu egli.

 

"Aicinām gulbeniešus piedalīties labdarības kustībā ar gaišajām domām, ziedojumiem un veselības vēlējumiem smagi slimajiem bērniem," saka S.Dikmane. Labdarības maratona noslēgums - LNT 18.decembrī.

Pievieno komentāru

Komentāri 1

kāpēc sesdien nebij skaistais parks ieslēgts ar skaistājām lampiņām?

pirms 8 gadiem, 2011.12.18 18:27

Vietējās ziņas