Prognozē skolēnu skaitu 3

Gulbenes novada domes mājaslapā ir publiskota informācija par plānoto uzņemamo skolēnu skaitu 1., 7. un 10.klasēs novada skolās nākamajā mācību gadā.

Gulbenes novada domes Izglītības, kultūras un sporta nodaļas vadītājs Arnis Šķēls uzskata, ka pilsētas izglītības iestādēs prognozēto skolēnu skaits 1. un 10.klasēs varētu būt nedaudz par optimistisku.
Gulbenes novada valsts ģimnāzija nākamajā mācību gadā plāno divas 7.klases ar 52 skolēniem un trīs 10.klases ar 65 skolēniem. Gulbenes vidusskola plāno divas 1.klases ar 42 skolēniem un divas 10.klases ar 44 skolēniem. Gulbenes 2.vidusskola plāno divas 1.klases ar 36 skolēniem un divas 10.klases ar 50 skolēniem. Arī Gulbenes Bērzu sākumskola plāno divas 1.klases ar 32 skolēniem. Savukārt Gulbenes vakara (maiņu) vidusskola prognozē, ka nākamajā mācību gadā skolā būs divas 10.klases, kurās varētu mācīties 35 audzēkņi.


Četras skolas plāno veidot apvienoto klasi. "Piemēram, Druvienas pamatskola šobrīd prognozē 5 pirmīšus, bet viņi nevar atvērt 1.klasi ar 5 skolēniem, tāpēc viņiem 1.klase būs jāapvieno ar kādu citu. Vai tā būs 2. vai 3.klase, ar kuru apvienos, to skola skatīsies pati," skaidro A.Šķēls.


Arī Litenes, Ozolkalna un Stāmerienas pamatskola plāno veidot apvienotās klases, jo plānotais 1.klases audzēkņu skaits ir attiecīgi 2, 6 un 3 bērni.


Gulbīša vidusskola plāno, ka nākamajā mācību gadā 1.klasē varētu mācīties 9 skolēni, bet 10.klasē - 10 skolēni. Lejasciemā vidusskolā plāno, ka būs 12 pirmīši un tikpat daudz 10.klases skolēnu. Lizuma vidusskolā prognozē, ka 1.klasē varētu būt 8 skolēni, bet 10.klasē - 18 skolēni.


Daukstes, Galgauskas un K.Valdemāra pamatskolās jaunajā mācību gadā zinības varētu apgūt astoņi pirmīši katrā skolā. Vairāk 1.klases audzēkņu plāno Tirzas, Rankas un Stāķu pamatskola, attiecīgi - 11, 12 un 15.


"Reālā situācija būs redzama 1.septembrī," uzsver A.Šķēls.

Pievieno komentāru

Komentāri 3

ceļā uz ārzemēm

Līdz 1. septembrim daudzi Jūsu plānotie bērni savas pīrmās skolas gaitas uzsāks ārzemēs. Lai dzīvo mūsu deputāti un Stāmerienas halle, neaizmirtiet jau ar sūnām apaugušo vidusskolas piebūvi oranžie!!!!!!

pirms 9 gadiem, 2011.03.13 17:41

Tante

Kā man patīk,ka...Arī Litenes, Ozolkalna un Stāmerienas pamatskola plāno veidot apvienotās klases, jo plānotais 1.klases audzēkņu skaits ir attiecīgi 2, 6 un 3 bērni.....tomēr Stāmerienā vajag sporta halli-centru,sauciet kā gribiet.Kas notiks vēl pēc gada,diviem,kurš tur sportos,ko?Reāli pa to naudu varētu citu projektu izplānot,kas vajadzīgs tieši šeit un tagad.Paskatās vispārējo skolnieku skaitu ,bail paliek,latvieši tiešām būs jāiebalzamē,lai vēl pēc kādiem gadiem būtu ko parādīt,ka tāda tauta ir bijusi.

pirms 9 gadiem, 2011.03.12 12:11

Plānojiet,mīļie,plānojiet...tikai atcerieties,ka daudzi,ĻOTI daudzi bēg no šejienes. Pilsēta paliks tukša!

pirms 9 gadiem, 2011.03.11 10:26

Vietējās ziņas