Programmā "Florista meistarstiķi" apgūst dažādas prasmes 8

Pieaugušo neformālās izglītības programmas “Florista meistarstiķi” nodarbību ciklā jau līdz šim Gulbenes 3.bērnudārzā "Auseklītis" ir notikušas vairākas nodarbības, kuru laikā dalībniecēm prasmīgās pasniedzējas Solvitas Kārkliņas vadībā bijusi iespēja radīt vairākus skaistus darbus, informē Gulbenes 3.PII “Auseklītis” projektu asistente Lelde Bašķere.


"Nodarbībās tika apgūts, kā veidot vides objektus, katrai no dalībniecēm izmēģinot savus spēkus neliela zaķēna vai kāda cita objekta izveidē pēc pašu ieskatiem un vēlmēm. Šis process bija patiešām aizraujošs, no sākuma veidojot pamatni šim vides objektam, pēc tam apstrādājot to, līdz beidzot tika sasniegta katras dalībnieces vīzija par gala rezultātu. Vides objektu pamatnes izveidē tika izmantoti arī otrreiz pārstrādājamie materiāli, tos darbošanās procesā pārveidojot skaistā mākslas darbā," atklāj L.Bašķere.


Viņa stāsta, ka no dabas materiāliem tika vīti grozi, vāzes, ko dalībnieces varēs izmantot kā dekorus gan savā mājā, gan dārzā.


"Šo nodarbību ietvaros no dažādu krāsu dzijām tika veidotas arī mandalas un krāšņi dekori. Katrai dalībniecei bija savs redzējums, kā viņas mandala izskatīsies, kāds būs krāsu salikums un raksts. Nodarbībās dalībniecēm tika dota iespēja radoši izpausties, smelties jaunas idejas un prasmes, tajā pašā laikā gūstot arī savā veidā atslodzi no ikdienas darbiem," atzīst projektu asistente.


Piebilstams, ka šajā nodarbību ciklā atlikušajās nodarbības līdz marta beigām vēl varēs apgūt prasmes, kā veidot oriģinālu iesaiņojumu dāvanām un zināšanas par mārketinga iespējām virtuālajā vidē.


"Gulbenes 3. pirmsskolas izglītības iestāde ’’Auseklītis’’ pieaugušo neformālās izglītības programmu “Florista meistarstiķi” realizē ar Gulbenes novada pašvaldības600 eiro atbalstu. Līdzfinansējums piešķirts Gulbenes novada pieaugušo neformālās izglītības programmu konkursā,” skaidro L.Bašķere.


Pievieno komentāru

Komentāri 8

kārtējā naudas izpļekināšana

Visvisādu floristu,nagu krāsotāju, filcētāju un tml. ir pieražots bariem.Tik nav kārtīga krāsotāja,santehniķa vai metinātāja ,kuru palūgt kādu darbiņu paveikt.

pirms 2 gadiem, 2019.03.22 06:22

Prieks

Sakārtojiet labāk savas pii iestādes laukumiņus,kādas jums tur celtnītes bērniem!Kauns.
Tik zīmējaties ar tiem projektiem,bērniem viņus ,,ļoti vajag''?

pirms 2 gadiem, 2019.03.22 12:02

ha

kādiem bērniem.....tie ir projekti priekš dažiem izredzētajiem.Un alga priekš organizatora.Šādos te projekteļos naudas nekad netrūkst,kaut visai sabiedrībai labuma nekāda.Cik tad ir no šīm dāmām to,kas ar apgūto dalīsies ar citiem?

pirms 2 gadiem, 2019.03.22 18:08

Gulbeniete

Kas tur ko dalīties, katrs mācās priekš sevis. Nevienam nav liegts piebiedroties.

pirms 2 gadiem, 2019.03.23 22:46

!

Lai mācās katrs priekš sevis,bet tad arī par savu naudu.

pirms 2 gadiem, 2019.03.26 13:01

Es

Auklītes, Solvitas Kārkliņas individuālie darbi ir vienkārši fantastiski ,Solvita,tā turpināt,lai veicās!

pirms 2 gadiem, 2019.03.25 20:02

Tev es

Darbs ir fantastisks,bet runa ir par liidzekliem,kuri tiek izšķiesti...

pirms 2 gadiem, 2019.03.25 20:49

Es

Par līdzekļiem nezinu,bet idejas un darbi ir super. Talantīga,sirsnīga forša,atraktīva,super!

pirms 2 gadiem, 2019.03.25 21:03

Vietējās ziņas