Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Projektu konkurss “Radām Novadam”: arī Gulbenes komanda saņem balvu

2013.gada nogalē tika uzsākts jaunradītu un īstenotu studentu biznesa projektu konkurss “Radām Novadam”. Divu gadu laikā konkursā savus spēkus izmēģināja 22 studentu komandas no 11 Latvijas augstskolām, kuras darbojās 18 Latvijas novados. Par to informē
projekta ‘’Radām novadam’’ vadītāja Elīna Miķelsone.

Viņa stāsta, ka sarežģītā laika periodā, kad Latvijā noslēdzās iepriekšējā, bet darbu vēl neuzsāka jaunās ar ES fondiem saistītās atbalsta programmas jaunajiem uzņēmējiem, komandas nodibināja 14 uzņēmumus un biedrības, uz šo brīdi radot 7 jaunas darba vietas un piesaistot savu projektu īstenošanai 175 000 EUR.

Jau informēts, ka, noslēdzoties konkursam, savus iesāktos biznesa projektus turpināja attīstīt 5 studentu komandas, kuras vakar prezentēja sasniegtos rezultātus “Radām Novadam” noslēdzošajā finālā. Starp labākajām komandām bija arī jaunākā konkursa komanda “Balto gulbju projekti”, kura pārstāv Ventspils augstskolu un darbojas Gulbenes novadā, kur tā izveidoja disku golfa laukumu. Komanda šobrīd piedāvā arī citiem novadiem atbalstu diska golfa laukumu izveidē un aktīvi popularizē šo sporta veidu Latvijā.

"Konkursa žūrija izvērtēja katras komandas sasniegtos rezultātus un to nozīmīgumu novadu attīstībā. Par “Radām Novadam” konkursa uzvarētājiem tika atzīta Mazsalacas novada komanda. Žūrija arī ļoti augstu novērtēja otrās vietas ieguvēju - “Purva Bridēju” komandas - radīto biznesa projektu. Atzinības vārdus saņēma arī pārējās komandas, starp kurām trešajā vietā ierindojās komanda “Balto gulbju projekti”. Visas komandas saņēma konkursa rīkotāju un Lietišķās informācijas dienesta sarūpētās balvas," stāsta E.Miķelsone.


Pievieno komentāru

Vietējās ziņas