Propagandē olimpiskās pamatvērtības 1

Gulbenes vidusskolā jau divas nedēļas ir skatāma un vēl nākamnedēļ būs pieejama ceļojošā fotoizstāde "Olimpiskās pamatvērtības - draudzība, cieņa, izcilība ". Šādas izstādes tapšanu atbalstījusi Latvijas Olimpiskā komiteja. Izstāde ceļo pa valsti jau gadu. To veido Daiņa Caunes, Romāna Kokšarova, Aivara Liepiņa un Ilmāra Znotiņa tvertie kadri, iemūžinot spilgtākos Olimpisko spēļu momentus.

"Vēl nākamnedēļ ne tikai skolēni, bet visi interesenti var nākt uz skolu darbdienās no pulksten 9.00 līdz 15.00, jo arī skolēnu brīvdienās skola būs atvērta. Izstāde ir apskatāma skolas otrā un trešā stāva gaitenī," "Dzirkstelei" saka Gulbenes vidusskolas sporta skolotāja Irēna Sproģe.  

Viņa stāsta, ka izstāde - tā ir iespēja bērniem tuvplānā iegūt informāciju par olimpiskās kustības pamatvērtībām. Sevišķi lielu interesi izrāda mazie bērni, kuriem tā ir pirmā iespēja uzzināt par olimpiešiem. Var ne tikai apskatīt bildes, bet arī izlasīt informāciju zem tām. Ar prieku skolēni vienā fotoattēlā atpazīt novadnieku, bobslejistu Daumantu Dreiškenu. No Gulbenes fotoizstāde aizceļos uz Saeimu.

 

I.Sproģe stāsta, ka pēc brīvdienām iecerējusi skolēniem organizēt konkursu un noskaidrot, kādas zināšanas viņi ir guvuši, apskatot šo izstādi. Uzvarētāji saņems Latvijas Olimpiskās komitejas dāvātās pārsteigumu balvas.

 

"2012.gads ir Olimpisko spēļu gads. Latvijas sportisti arī gatavojas šim notikumam. Tātad arī mums, līdzjutējiem, ir jāgatavojas. Latvijas Olimpiskā komiteja piedāvā skolām dalību interesentā projektā. Piedalīsies arī Gulbenes vidusskola. Būs iespēja skolēniem pašiem vizualizēt savas domas un redzējumu par Olimpiskajām spēlēm, apzīmējot un aprakstot speciāli veidotu saliekamo autobusu no papīra. Tas būs mūsu kopīgais sapņu autobuss braucienam uz olimpiādi," saka I.Sproģe.

Pievieno komentāru

Komentāri 1

Vietējās ziņas