Publicē nepatiesu informāciju 3

Atsaucoties uz laikraksta “Vaduguns” 28.februāra numurā publicēto rakstu “Balvos apgūst norvēģu valodu”, kurā teikts, ka slimnīca Alūksnē likvidēta un darba nav, SIA “Alūksnes slimnīca” valdes priekšsēdētāja Maruta Kauliņa informē, ka šīs ziņas neatbilst patiesībai.

SIA “Alūksnes slimnīca” turpina sniegt neatliekamo 24 stundu stacionāro palīdzību terapijas – internajā, ķirurģijas, traumatoloģijas, ginekoloģijas un pediatrijas profilos. Stacionārajā daļā joprojām darbojas terapijas – internā profila nodaļa, bērnu nodaļa, ķirurģijas, traumatoloģijas un ginekoloģijas nodaļa, intensīvās terapijas nodaļa un barokamera, laboratorija, uzņemšanas nodaļa, radioloģijas nodaļa ar rentgenu un kompjūtertomogrāfiju, vizuālā diagnostika, ehokardiogrāfija un slodzes testi, endoskopiju kabinets, asins kabinets un fizikālās medicīnas nodaļa. Ambulatorā daļā pieejams stacionārs šādos profilos – ķirurģijas, traumatoloģijas, ginekoloģijas, endoskopiju, hronisko sāpju un internā profila. Ambulatorā daļā pakalpojumus var saņemt ar ģimenes ārsta vai speciālista nosūtījumiem, vai maksas pakalpojumus.

 

Uzņemšanas nodaļas telefons – 64307149. Ambulatorās daļas telefons – 64307145.

Pievieno komentāru

Komentāri 3

ELLA

Re,cik patīkami dzirdēt,ka Alūksnes slimnīcā piejami daudzi medicīnas pakalpojumi.Alūksnes pašvaldība domā un rūpējas par saviem iedzīvotājiem.Mūsu Gulbenes pašvaldībai pavisam neinteresē iedzīvotāju veselība,galvenais ,lai paši labi jūtās,staigā smaidīdami.

pirms 8 gadiem, 2012.03.04 14:00

Norvēģu valodu apgūst Gulbenes un Balvu slimnīcu bijušie darbinieki.Daudzas medicīnas māsiņas no šīm slimnīcām Rīgā apgūst vācu valodu, jo darba nav Gulbenes un Balvu slimnīcā.Mācās, lai dotos projām un sniegtu medicinisko palīdzību Norvēģijas un Vācijas klīnikās. Latvijā patreiz medicīna nav pirmajā vietā.

pirms 8 gadiem, 2012.02.29 16:55

Vietējās ziņas