Publisko Gulbenes novada pašvaldības nodaļu sastāvu 3

Gulbenes novada domes mājas lapā šonedēļ sadaļā “kontakti” beidzot ir parādījusies informācija par pašvaldības administrācijas nodaļu sastāvu pēc domē notikušās reorganizācijas.


Skaitliski vislielākā ir Administratīvi juridiskā nodaļa vienpadsmit cilvēku sastāvā, to vada Vita Kravale. Desmit cilvēku strādā Finanšu un ekonomikas nodaļā, kuru vada Anna Pružinska. Deviņi darbinieki ir Arņa Šķēla vadītajā Izglītības, kultūras un sporta nodaļā. Pa sešiem speciālistiem ir gan Attīstības un projektu nodaļā, kuru vada Jānis Barinskis, gan Informācijas tehnoloģiju kompetenču centrā, kura vadītājs ir Ģirts Vilde. Alvila Pētersona vadītajā Īpašumu pārraudzības nodaļā ir vismazāk darbiniekieku – tikai četri.


Ārpus nodaļām tiešā novada domes priekšsēdētāja Nikolaja Stepanova pakļautībā tagad strādā četras speciālistes: konsultante-palīdze Guna Švika, sabiedrisko attiecību speciālistes Jana Igaviņa un Gunta Krevica, kā arī informācijas vadības speciāliste Vaira Vilde.


Mājas lapā nosaukti visu speciālistu darba tālruņu numuri, kā arī e-pasta adreses.

Pievieno komentāru

Komentāri 3

Gunta

lepni komunistam četri palīgi tad jau var dzīvoties pa savu pili...

pirms 7 gadiem, 2014.01.13 12:17

a

Liela administratīvi juridiskā nodaļa , varbūt tagad kāds uzmanīgi izlasīs pašu sastādītos dokumentus .

pirms 7 gadiem, 2014.01.13 15:26

ilzite

jā štati tik palielinās un algas tik pieaug forši pensionārs iekārtojās uz nākošiem gadiem,bija vērts tādai vēlēšanu kampaņai

pirms 7 gadiem, 2014.01.14 14:32

Vietējās ziņas