Rāda prasmi matu krāsošanā 5

Ceļojums skaistuma pasaulē noslēdzas ar izcīnītu godalgotu vietu
5.Baltijas apvienotajā skaistumkopšanas izstādē "Baltic Beauty World 2009" Ķīpsalas hallē Rīgā pagājušās nedēļas nogalē frizieru konkursā godalgotu vietu izcīnīja Gulbenes frizētavas "Tiina" friziere Daiga Altberga.

Daiga "Dzirkstelei" stāsta, ka pirmo reizi piedalās šāda veida pasākumā, bet jau ar pirmo piegājienu septiņu dalībnieku konkurencē un stingras žūrijas uzraudzībā (žūrijas pārstāvji bija no dažādām valstīm) izdevies izcīnīt 3.vietu frizieru konkursā, kurā bija jārāda prasmes matu krāsošanā. Daiga saņēma diplomu un medaļu. "Negaidīju ka vinnēšu. Aizbraucu vienkārši piedalīties jo neesmu, no tām, kas grib vinnēt. Man vienkārši patīk būt procesā," atzīst D.Altberga.

 

Par modeli friziere izvēlējās savu meitu Montu, kura no sākuma gan nevēlējās piekrist dalībai konkursā, bet beigās bija ļoti apmierināta, jo sajūta staigāt pa skatuvi kā modelei, ir patīkama un vārdiem neaprakstāma.

Piedalīšanās konkursā ir tikai ieguvums

Izstādē frizieriem tika dota iespēja apliecināt sevi, atklāt savu potenciālu un parādīt, ko spēj. "Ikdienā man ļoti patīk klientiem krāsot matus un izveidot kaut ko interesantu. Arī konkursā krāsojums bija jāveido interesants. Viens no nosacījumiem - krāsojumā jāizmanto vismaz trīs firmas "Wunderbar" krāsas. Jāizspiež maksimālais spilgtuma un košuma tonis un beigās jāveido neliela frizūra. Tika dots laiks - divas stundas, lai to visu izdarītu," stāsta friziere un piebilst, ka pašai darba galarezultāts ļoti paticis.

 

Arī viens no žūrijas pārstāvjiem pienācis klāt un pateicis, ka krāsojums ir ļoti interesants.

 

"Šis novērtējums man ļoti patika. Sajūta ir tāda, ka neesmu to darījusi velti. Piedaloties šajā konkursā esmu tikai ieguvusi - varēju skatīties un mācīties, kā strādā citi," saka Daiga.


Uz konkursu friziere devās kopā ar savām kolēģēm, kuras konkursa gaitā viņu morāli atbalstījušas.
Friziere stāsta, ka bija ļoti interesanti un lietderīgi vērot, kā strādā frizieri, kuri bija ieradušies no dažādām valstīm.

 

Iespējams, arī turpmāk piedalīsies konkursos

Daiga par frizieri jau strādā 20 gadus. Tas ir viņas sirds darbs un reizē arī hobijs.

 

"Ir klienti, kas atnāk pie manis, apsēžas krēslā un saka, lai dara ar matiem, ko grib. Tas man patīk, jo redzu, ko var pamainīt un izdarīt citādāk. Katrā ziņā nevaru iedomāties darīt kaut ko citu, ja nu vienīgi strādāt par šoferi, jo man ļoti patīk braukt ar mašīnu," saka Daiga un piebilst, ka bez kolektīva atbalsta nekad nekas nenotiek.

 

"Mēs visas frizētavas "Tiina" frizieres kopā strādājam jau 16 gadus. Esam kā viena liela ģimene un cita citu vienmēr atbalstām," lepojas Daiga.


Viņa saka, ka šis konkurss ir kā atspēriens, lai domātu par to, ka ir vērts arī nākamgad mēģināt piedalīties vēl kādā citā konkursā.

Pievieno komentāru

Komentāri 5

Daiga tiešām ir super friziere.Lai viņai veicās.

pirms 11 gadiem, 2009.11.05 19:03

Vietējās ziņas