Rajona pagastos atzīmēs valsts svētkus

Sagaidot Latvijas Republikas proklamēšanas 90. gada dienu pagastos notiks svētkiem veltīti koncerti un balles.

Lejasciema pagasta kultūras nodaļas vadītāja Inga Dambrova "Dzirksteli" informē, ka par godu svētkiem 17.novembrī notiks pašdarbnieku veidots koncertuzvedums. Tajā uzstāsies koris "Kaprīze", deju kolektīvs "Unce", ansamblis "Akcents" un vecākās paaudzes ansamblis "Satekas". Koncerts notiks Lejasciema kultūras namā, pēc tam būs balle, kurā spēlēs grupa "Bruģis".


Savukārt "Rankas pagastā 17.novembrī pulksten 19.00 tiek rīkots pasākums "Mana Latvija - gaismas stars".

 

"Būs svinīgā daļa, kurā tiks pasniegti Atzinības raksti pagasta iestāžu un skolu darbiniekiem. Pēc tam visi pagasta pašdarbnieki sniegs koncertu," stāsta pagasta kultūras nama vadītāja Mudīte Šnē. Pēc pasākuma iedzīvotāji varēs doties uz balli, kurā spēlēs grupa "Brīvdiena".


Stāmerienas pagasta kultūras dzīves organizatore Gaida Vīksniņa laikrakstam norāda, ka viņu pagastā valsts svētki tiks svinēti 16.novembrī.

 

"Svinīgais pasākums paredzēts kopā ar Stāmerienas pamatskolas skolēniem, kuri sniegs savu apsveikumu pagasta iedzīvotājiem valsts svētkos. Godināsim pagasta iedzīvotājus, kuri ar savu darbu un attieksmi pret pagastu ir vislabākie. Viņiem tiks pasniegti Atzinības raksti. Kā jau katru gadu tiks pieminēti arī politiski represētie," stāsta G.Vīksniņa.

 

Savukārt pasākuma noslēgumā uzstāsies Liepājas mūzikas vidusskolas zvanu ansamblis "Campanelli".

Pievieno komentāru

Vietējās ziņas