Ralfs Rubenis iesaistās labdarības projektā 1

Mūziķi vēlas palīdzēt mazajiem slimniekiem
Stāmerienas grupas "Tranzīts" solists un televīzijas šova "Zvaigžņu ielus 2" laureāts Ralfs Rubenis iesaistījies Ziemassvētku labdarības projektā, kurā viņu piedalīties uzaicinājis Latvijā populārais itāļu izcelsmes mākslinieks Roberto Meloni. Projekta nosaukums ir "Stelle di Natale", kas tulkojumā no itāļu valodas nozīmē Ziemassvētku zvaigzne.

Ralfs "Dzirkstelei" stāsta, ka ir piedalījies dziesmas "Viss iet uz labu" ierakstā kopā ar Roberto, savu partneri no "Zvaigžņu lietus 2" Lauru Kosīti un profesionālo dejotāju un "Zvaigžņu lietus 1" uzvarētāju Aleksandru Kurusovu.

 

Itāļu dziesma skan latviski

"Tā ir skaista, gaiša dziesma, kuru Roberto latviski tulkojis no itāļu valodas," stāsta Ralfs. Viņš bilst, ka no muzikālās gaumes viedokļa šis pasākums viņam nav raksturīgs, taču notiekošā nozīme ir labajos mērķos, kas sirdi silda ikvienam projekta dalībniekam.

 

Projekta mērķis ir vairot labestību cilvēku emocijās, domās un mudināt biežāk smaidīt, raudzīties apkārtējos cilvēkos. Roberto kā projekta autors plāno ar šīs labdarības akcijas palīdzību aktualizēt nepieciešamību palīdzēt Bērnu klīniskās universitātes slimnīcai, lai tajā izveidotu mūzikas terapijas telpu un iegādātos šim nolūkam nepieciešamo tehnisko nodrošinājumu. Tāpēc tiks vākti ziedojumi.

 

Dziesma un klips būs ēterā

Drīzumā informācija par akciju izskanēs televīzijā. Popularizējot akciju, Ralfs jau piedalījies fotosesijā kopā ar citiem projekta dalībniekiem. Notiek videoklipa izveide, filmēšana notikusi Bērnu klīniskās universitātes slimnīcā un "Lido" kompleksā Rīgā. Ziedojumu vākšanas nolūkā notiks viens lielais koncerts Rīgā, kongresu namā.

 

"Gribai teikt, lai arī pašlaik ir daudz problēmu un klājas grūti, vajag vairāk cerēt, mīlēt un smaidīt, tas palīdz risināt nepatikšanas daudz, daudz ātrāk, pozitīvisms pievelk pozitīvismu," "Dzirkstelei" saka Roberto. Ideja par šo akciju viņam radusies, TV 3 vadot raidījumu "Sapņi piepildās", kas dziedātājam atklāja daudzkrāsaino bērnu pasauli, vēlmes un sapņus. Mūziķis saprata, ka lielākā problēma ir prieka, smaidu, vārdu, labu domu trūkums ne tikai bērnos, bet arī ikvienā no mums.

Pievieno komentāru

Komentāri 1

!!!

Malacis Ralfs,ta tik turpinat vismaz kautkads prieks saja drumaja dzive!!!

pirms 12 gadiem, 2008.12.03 10:30

Vietējās ziņas